Жіноча збірна України виграла у Хорватії в кваліфікації Євро-2023

У третьому турі Україна зіграє вирішальний матч групи із командою Польщі

4574
1
АФУ

Жіноча збірна України з футзалу продовжує свій шлях в основному раунді відбору Євро-2023.

Днем раніше у першій грі в групі 2, поєдинки якої приймає польська Познань, синьо-жовті здолали Нідерланди (5:2). У другому турі підопічні Олега Шайтанова перемогли команду Хорватії (5:1).

На початку поєдинку обидві команди били повз ворота, на 13-й хвилині Кислова потягнула небезпечний удар Рогар після кутового, невдовзі Титова зі штрафного поцілила у площину. На 16-й хвилині хорватки вийшли вперед завдяки класному пострілу Стіпанчевич із напівлету. Однак невдовзі українки відігралися – Рубан вивели на ударну позицію поруч із воротами. Незадовго до перерви суперниці заробили шостий фол, але Воловенко дабл-пенальті не реалізувала.

Проте у другій половині зустрічі синьо-жовті не залишили шансів балканкам. Спершу Титова реалізувала пенальті, на 31-й хвилині українки класно розіграли аут, а комбінацію завершила Дубицька. Тут же дубль оформила Титова, а п’ятий м’яч української команди записала на власний рахунок Форсюк.

У підсумку українки перемогли з результатом 5:1. Вирішальний поєдинок основного раунду підопічні Олега Шайтанова проведуть 22 жовтня о 20:00 проти команди Польщі.

• 17:00. Хорватія – Україна – 1:5

Голи: Стіпанчевич (16) – Рубан (17), Титова (22, з пенальті, 32), Дубицька (31), Форсюк (35).

На 19-й хвилині Воловенко (Україна) не реалізувала дабл-пенальті (воротар).

Хорватія: Северінскі – Славіца, Орешич, Матієвич, Стіпанчевич; Телішман, Бучич, Мійоц, Рогар, Трстеняк, Жагар, Вранич, Крог, Гайсер.

Україна: Кислова – Гриценко, Скибіна, Дубицька, Форсюк; Митрофанська, Терех, Васковець, Дрозд, Титова, Кирильчук, Воловенко, Бабенко, Рубан.

Попередження: Стіпанчевич (17), Трстеняк (33) – Воловенко (24).

• 20:00. Польща – Нідерланди – 1:2