| Оновлено 20 жовтня 2022, 01:16
1094
0

Епіцентр-Подоляни вийшов до 1/16 фіналу Кубка Виклику з волейболу

У повторному матчі українці вдруге обіграли словенський клуб «Меркур» із Марібору

1094
0

У словенському Маріборі сьогодні відбувся матч-відповідь 1/32 фіналу Кубка Виклику з волейболу серед чоловіків. Місцевий клуб «Меркур» приймав команду «Епіцентр-Подоляни» із Городка Хмельницької області. Нагадаємо, що перший матч, який проходив у польському місті Блоне, завершився перемогою українців із рахунком 3:0.

Стартовий сет проходив з перемінним успіхом, але ближче до закінчення наші волейболісти зуміли піти у відрив і першими завоювали сетбол. На жаль, реалізувати його гості не змогли, віддали ініціативу суперникам і зрештою «Меркур» виграв партію з рахунком 29:27.

У середині другої партії українці вели в рахунку 10:14, однак і тут втратили свою перевагу, а наприкінці вже програвали 22:19. Не допомогли два поспіль тайм-аути, які взяв наставник подолян Маріуш Сорділ. Сет знову залишився за господарями майданчика 25:21.

Те, чого не вдалося зробити гостям у перших двох партіях, вдалося з лишком компенсувати у третій. Перевага українців не викликала жодних сумнівів і вони досягли успіху 13:25.

Четвертий сет був багато в чому визначальним. Якщо вигравали словенці, то вони перемагали у матчі та отримували право провести додаткову так звану «золоту» партію. А у разі перемоги українців, вони вже достроково до закінчення поєдинку виходили до 1/16 фіналу. Наші волейболісти не залишили жодних шансів суперникам та знову впевнено взяли сет 14:25.

П'ята партія вже не мала принципового значення. Проте, українські волейболісти, досягши необхідного результату, продовжили так само і виграли сет 8:15.

«Епіцентр-Подоляни» виступав у такому складі: Андрій Рогожин (набрав 4 очки), Владислав Діденко (3), Ніколай Пенчев (13), Максим Дрозд (10), Іван Раїч (23), Євген Кісилюк (17), Горден Брова (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Сергій Євстратов (0), Юрій Томін (4), Володимир Остапенко (2).

Кубок Виклику з волейболу. Чоловіки
1/32 фіналу. Марібор (Словенія). 19 жовтня
«Меркур» (Марибор, Словенія) – «Епіцентр-Подоляни» (Городок, Хмельницька область, Україна)

2:3 (29:27, 25:21, 13:25, 14:25, 8:15)

Перший матч – 0:3

Тепер «Епіцентр-Подоляни» в 1/16 фіналу зіграє з іспанським клубом «Мелілья». Із цього ж раунду в Кубку Виклику стартуватиме ще один український представник дніпровський «Прометей». Він зустрінеться з переможцем пари 1/32 фіналу «Аонс Мілон» (Афіни, Греція) – «Хапоель» (Мате-Ашер, Ізраїль). Тут у першому матчі у Греції виграв «Хапоель» з рахунком 3:2. Поєдинок у відповідь пройде 20 жовтня в Ізраїлі.

Матчі 1/16 фіналу відбудуться у період з 8 по 10 листопада та у період з 15 по 17 листопада.

У жіночій Лізі чемпіонів нашу країну представлятиме «Прометей» із Дніпропетровської області, який одразу розпочне виступи з групового етапу. Перша гра українських волейболісток відбудеться 7 грудня.