Футзальна збірна під керівництвом Олександра Косенка порадувала результатом

14803
4
АФУ

11 жовтня о 19:00 відбувся матч кваліфікації чемпіонату світу 2024 з футзалу, в якому Україна обіграла Нідерланди (4:2). Зустріч відбулася у Єлгаві (Латвія).

• Усі найяскравіші моменти матчів доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У групі із трьох команд до цього обидві команди вже обіграли збірну Косова: Нідерланди – Косово – 2:1, Україна – Косово – 3:1.

У першому таймі українці швидко забили 3 голи, але потім пропустили за хвилину двічі від одного гравця (3:2). Рахунок став слизьким, і нідерландці почали шукати моменти, щоб зрівняти рахунок.

У другій половині гри помаранчеві намагалися нав'язати дуже в'язкий футзал та контроль м'яча. У команди Олександра Косенка були шанси припинити ці наміри та використати хоча б один із численних моментів на контратаках. Однак синьо-жовті били куди завгодно, але не в ворота. Навіть двохвилинна перевага за кількістю гравців на паркеті не була реалізована. Збірна України занадто багато помилялася у захисті, проте це не завадило їй вистояти.

Переможну точку поставив Ігор Корсун, забивши на останніх секундах гри у порожні ворота (4:2).

Таким чином, збірна України впевнено лідирує у групі кваліфікації до ЧС-2024. Попереду матчі другого кола.

У наступний раунд кваліфікації виходять переможці 12 груп та 4 найкращі володарі других місць. Ще 8 володарів других місць зіграють у стикових матчах за право виходу до елітного раунду.