Україна
| Оновлено 26 вересня 2022, 20:15
6034
2

«Як я потрапив у цю ситуацію?». Залужний розповів про початок війни з рф

Головнокомандувач ЗСУ вважає, що війна буде дуже довгою

| Оновлено 26 вересня 2022, 20:15
6034
2
«Як я потрапив у цю ситуацію?». Залужний розповів про початок війни з рф
facebook.com/GeneralStaff.ua

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний потрапив на обкладинку авторитетного журналу Time. Один з лідерів української нації розповів про повномасштабну війну проти росії.

«Я часто озирався назад і запитував себе: як я потрапив у це? Запах війни не можна переплутати – і він у лютому уже відчувався в повітрі… Я боявся, що ми втратимо елемент несподіванки. Нам потрібно було, щоб супротивник думав, що ми всі розгорнуті на своїх звичайних базах, куримо траву, дивимося телевізор і публікуємо дописи у Facebook», - сказав Залужний.

Коли вранці 24 лютого почалося вторгнення, генерал мав дві стратегічні цілі щодо захисту України.

«Ми не могли допустити падіння Києва. І на всіх інших векторах нам довелося пролити їхню кров, навіть якщо в деяких місцях це вимагало втрати території».

Залужного здивувало, що, зіткнувшись з опором і проблемами в постачанні, ворог не відступав і не переходив до іншого підходу. «Вони просто загнали своїх солдатів на бійню. Вони вибрали сценарій, який найбільше влаштовував мене».

«А ми будемо боротися до останньої краплі крові. Знаючи те, що я знаю про росіян з перших вуст, наша перемога не буде остаточною. Наша перемога дасть можливість перевести подих і підготуватися до наступної війни», – сказав він Time.

Оцініть матеріал
(62)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Петя Рудик
Залужний топ, дякувати Богу що він у нас є.
AndiM
Тайм хоч  почали професійно виконувати роботу. А то як не гундос якийсь на обкладинці, так якась чучундра з розчепіреними ногами.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності