ВІДЕО. Накидали повний візок! Україна розбила Аргентину з рахунком 11:0

Синьо-жовті в останньому матчі групи 15 вересня зіграють проти Англії

9829
1
Socca World Cup

14 вересня о 20:00 відбувся матч 4-го туру ЧС-2022 з Socca в угорському Будапешті, в якому грали збірні України та Аргентини.

Збірна України знищила суперника з рахунком 11:0! Синьо-жовті в останньому турі 15 вересня зіграють проти Англії матч за першу позицію в квінтеті.

Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин.

Socca. ЧС-2022

4-й тур. Група F. 14 вересня

Україна – Аргентина – 11:0

Голи: Уруцький, 4, Іванов, 9, 17, 27, 29, Хруль, 13, Шайдюк, 15, Поліщук, 16, 28, Александровський, 24, Кодацький, 39.