Головний апсет турніру

8084
7
fiba.basketball

Кривдник збірної України в 1/8 фіналу – збірна Польщі – створив, мабуть, головну сенсацію турніру. У чвертьфіналі поляки обіграли чемпіонів Європи – збірну Словенії на чолі із Лукою Дончічем. Лідер Словенії та «Далласа» весь матч не грав, а страждав із травмами – спини, руки та іншими. Навіть у такому розібраному стані Дончіч повів партнерів у третій чверті за собою, коли Словенія організувала спурт 24:6 та зуміла повернутися у гру.

У четвертій чверті Дончіч отримав п'ятий фол та не дограв матч до кінця. Його партнери боролися до кінця, скоротивши відставання до трьох очок, але не змогли провести останню атаку. 90:87 – перемога збірної Польщі.

Зазначимо, що лідер поляків Матеуш Понітка зробив тріпл-дабл - 26 очок, 16 підбирань та 10 передач.

У півфіналі Польща зіграє із Францією. У другому півфіналі зійдуться Іспанія та Німеччина.