| Оновлено 20 вересня 2022, 15:30
961
0

У Чернівцях відбувся турнір за участю команд Суперліги України

У чоловіків перемогла команда ВК «Дніпро-Прометей», а у жінок – волейболістки СК «Прометей»

961
0
pvlu.org

Цього сезону через війну весь чемпіонат України з волейболу (у чоловічій та жіночій Суперлізі) пройде в одному місці - у місті Чернівці. І ось незадовго до старту чемпіонату багато команд зібралися тут, щоб взяти участь в турнірі, який отримав назву «Prometey Open 2022».

У чоловічій частині турніру виступали 4 клуби – ВК «Дніпро-Прометей» (Дніпро), «Юракадемія» (Харків), ВК «МХП-Вінниця» та «Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо» (Тернопіль). Саме в такій послідовності команди розташувалися у підсумковій турнірній таблиці.

Дніпряни виграли усі три матчі з однаковим рахунком 3:0. Цікаво, що до вирішального поєдинку з харківськими юристами встиг головний тренер переможців Андрій Левченко, який був помічником Угіса Крастіньша у збірній України на чемпіонаті світу. В матчі за 3 місце ВК «МХП-Вінниця» виявився сильнішим за волейболістів Тернополя 3:2.

У жіночому турнірі виграла команда СК «Прометей» із Дніпропетровської області. Щоправда, перемоги їй далися набагато складніше. Тільки у грі з СК «Балта» було зафіксовано рахунок 3:0, а матчі з луцьким «Університетом» та дніпровською «Алантою» волейболістки СК «Прометей» виграли лише у п'яти сетах. «Аланта» посіла друге місце, «Університет» став третім і СК «Балта» на підсумковій четвертій позиції.