Sport.ua зібрав головні події минулого туру в статистичному розрізі

925
0
СК Дніпро-1

«Динамо» втрачає очки на старті сезону вперше з 2013 року, а програє - з 2004-го.

Кияни зазнають 10-ї великої поразки за всі роки від українського клубу, у тому числі 5-ї - в УПЛ.

Біло-сині вперше не забивають синьо-біло-блакитним та поступаються їм у рідних стінах.

Сергій Сидорчук стає 5-м гравцем «Динамо», який провів 70 матчів у чемпіонатах України як капітан.

«Дніпро-1» оновлює особисті рекорди, здобувши загалом 7-му перемогу поспіль (м'ячі 22-2), а на чужих полях - 4-ту (м'ячі 10-1).

Дніпряни піднімають планку ще трьох клубних досягнень, продовживши суху гостьову серію до 258 хвилин, загальну безнічийну до 18 ігор (+14-4), а гостьову - до 9 (+6-3).

300-й матч у кар'єрі на клубному рівні проводить Артем Громов (ЧУ - 245, КУ - 22, СК - 1, ЄК - 32).

Олександр Піхальонок стає автором 50-го голу «Дніпра-1» у гостях.

«Шахтар» 30-й раз бере гору над «Кривбасом».

Гірники перемагають криворіжців загалом 12 ігор поспіль (м'ячі 25-2), а на своєму полі - 10 (м'ячі 24-4).

Помаранчево-чорні продовжують суху серію в поєдинках із біло-червоно-чорними до 905 хвилин і на 16 хвилин перевершують рекорд УПЛ 16-річної давності, встановлений «Динамо» у баталіях із тим самим «Кривбасом».

«Шахтар» не знає поразок загалом 17 ігор поспіль (+14=3), а вдома - 10 (+9=1).

«Зоря», яка після 10-річної перерви вдруге в історії стартувала з двох перемог, святкує 80-ту вікторію на чужих полях.

Луганці продовжують свою загальну гольову серію до 19 матчів, оновлюючи особистий рекорд, а гостьову - до 15, повторюючи клубне досягнення.

Данило Алефіренко стає автором 10-го голу чорно-біло-червоних у гостях у «Львова».

«Верес» вперше здобуває дві перемоги на старті.

Рівненчани проводять 150-й матч у елітному дивізіоні (+42=44-64, 135-192).

Віктор Скрипник зазнає 20-ї поразки на тренерській посаді в чемпіонатах України.

«Колос» здобуває загалом 5-ту рекордну перемогу поспіль (м'ячі 7-1), а вдома - 4-ту (м'ячі 6-1).

Оновлюють ковалівці і ще два особисті досягнення, продовживши гольову серію до 8 ігор, а суху - до 259 хвилин.

Підопічні Ярослава Вишняка обходяться без нічиїх 10 зустрічей поспіль (+5-5).

50-й матч в УПЛ у лавах «Колосу» проводить Євген Задоя.

«Чорноморець» підписує 90-ту мирову в гостях, а «Металіст 1925» - 1-шу вдома (у 9-й грі).

«Металіст 1925» вносить три поправки до таблиці особистих рекордів, продовживши безвиграшну серію до 8 матчів (=2-6), а суху та домашню безгольову - до 264 хвилин.

«Чорноморець» проводить 90-й сухий поєдинок на чужих полях.

Безнічийна домашня серія «Олександрії» досягає 14 матчів (+8-6).

ФК Олександрія

20-й матч в УПЛ на тренерській посаді проводить Юрій Гура (+9=5-6, 23-18).

«Минай» зазнає 4 поразки поспіль, як загалом (м'ячі 2-9), так і в гостях (м'ячі 2-11), оновлюючи особистий антирекорд.

Закарпатці продовжують три свої «рекордні серії»: із пропущеними м'ячами на чужих полях - до 14 матчів, загальну безвиграшну - до 18 (=7-11), а гостьову - до 23-х (=6-17).

Команди Володимира Шарана пропускають 350-й м'яч у всіх турнірах (ЧУ - 297, КУ - 34, ЄК - 19).

«Металіст» реалізовує 19-й пенальті поспіль.

«Інгулець» оновлює особистий антирекорд, пропускаючи в гостях 11 ігор поспіль.

100-й матч у чемпіонатах України проводить Ярослав Мартинюк («Металіст 1925»), 50-й - Тарас Саків («Інгулець»), 1-й - 20 гравців, у тому числі 4 легіонери.

У 7-му для себе клубі елітного дивізіону дебютують Олександр Бандура («Минай») та Руслан Бабенко («Дніпро-1»), у 6-му - Дмитро Нємчанінов («Мінай») та Євген Опанасенко («Кривбас»), 5-м - Орест Кузик («Чорноморець») та Володимир Танчик («Дніпро-1»), у 4-му - Денис Безбородько («Колос»), Андрій Борячук («Металіст 1925»), Артем Громов («Дніпро-1») та Владислав Дубінчак («Динамо»).

10-й м'яч в УПЛ забивають Артем Бондаренко та Дмитро Мишньов, 5-й - Назарій Нич, 1-й - Данило Голуб, Валентин Рубчинський, Едуард Сарапій (усі - у 1-й грі) та Віталій Бойко (у 9-й) .

У 4-й команді еліти відкривають гольовий рахунок Денис Безбородько («Колос») та Дмитро Коркішко («Металіст»), у 3-й - Роман Вантух, у 2-й - Дмитро Мишньов (обидва – «Зоря») та Владислав Клименко («Інгулець»).

4-й матч поспіль не йде з поля без забитих м'ячів Олександр Піхальонок.

4-й одинадцятиметровий із 4-х реалізовує Дмитро Коркішко.

3-тю пенальтійську дуель із 11 виграє Дмитро Непогодов.

20-й сухий матч в УПЛ проводить Дмитро Непогодов («Чорноморець»), 1-й - Макс Валеф («Дніпро-1»).

2-гу червону картку у кар'єрі заробляє Микита Татарков.