Збірна України впевнено перемогла Туніс на чемпіонаті світу з волейболу

Наша команда виграла важливий матч у боротьбі за вихід до 1/8 фіналу

8383
5
volleyballworld.com

Сьогодні у польському місті Катовіце відбулися ігри другого туру групи А чемпіонату світу з волейболу серед чоловіків. Спочатку збірна Сербії очікувано здолала Пуерто-Ріко з рахунком 3:0, а потім на майданчик вийшли волейболісти України та Тунісу.

Цей поєдинок був дуже важливим для обох команд з погляду боротьби за друге місце у групі, а отже, і виходу до наступного етапу турніру. Наприклад, перемога Тунісу вже гарантувала цій збірній виконання завдання. Що ж до підопічних Угіса Крастіньша, то їхні шанси значно підвищувалися перед матчем третього туру з Пуерто-Ріко.

Перший сет краще розпочали суперники українців. Вони відразу пішли вперед 2:6, 6:9, 9:12. І лише в середині партії нашим хлопцям вдалося наздогнати своїх опонентів – 13:13. Потім ще трохи команди йшли врівень, після чого збірна України почала відриватися 19:16, 23:19 і зрештою завершила сет на свою користь 25:21.

У другій партії українські волейболісти вже не стали випробовувати долю, а самі повели з перших розіграшів – 3:1, 8:4, 12:6. Особливо активними в нашій команді були догравальники Ілля Ковальов та Олег Плотницький, які на той момент найбільше набирали очки. І хоча Тунісу в якийсь момент вдалося трохи наблизитись до українців 15:12, але наша команда швидко відновила статус-кво і знову відірвалась на пристойну відстань 20:14. Тож цю партію Україна взяла доволі впевнено 25:19.

Третій сет запам'ятався насамперед чудовими ейсами у виконанні капітана збірної України Олега Плотницького. Суперник був просто пригнічений, а нашу збірну вже неможливо було зупинити – 5:2, 11:3, 13:5. Гру практично було зроблено, що підтвердив підсумковий рахунок на табло – 25:15.

У складі збірної України гру розпочали: Олег Плотницький (набрав 14 очок), Юрій Семенюк (11), Василь Тупчий (12), Ілля Ковальов (7), Максим Дрозд (11), Юрій Синиця (0), Дмитро Канаєв (ліберо) . На заміну виходив Віталій Щитков (1).

Чемпіонат світу з волейболу. Чоловіки
Група А (Катовіце, Польща). 29 серпня
Сербія – Пуерто-Ріко

3:0 (26:24, 25:21, 25:16)
Україна – Туніс
3:0 (25:21, 25:19, 25:15)

Після сьогоднішніх матчів становище команд у групі А таке: Сербія (2 матчі, 2 перемоги, 6 очок, різниця партій 6-0), Україна (2, 1, 3, 3-3), Туніс (2, 1, 3, 3) -3), Пуерто-Ріко (2, 0, 0, 0-6).

Два заключні матчі у групі А пройдуть у середу 31 серпня:
Сербія – Туніс, Україна – Пуерто-Ріко (початок матчу о 21:30 за київським часом).