Збірна України U-16 здобула непросту перемогу над Ірландією

Найкращим у складі збірної України став Десмонд Йяму, який набрав 22 очки

1089
1
ФБУ

Чоловіча збірна України U-16 перемогла однолітків з Ірландії (88:67) в матчі четвертого туру групового етапу чемпіонату Європи в Дивізіоні В.

Перемога виявилась непростою для української команди, не дивлячись на підсумковий результат. По ходу матча перевага переходила від однієї команди до іншої. Україна виграла першу чверть (22:17), але на велику перерву команди пішли вже за переваги Ірландії (39:45).

Фактично лише в останній чверті перевага українців була беззаперечною – ривок 5:0 на старті цієї десятихвилинки дозволив Ірландії повести 63:59, але за решту часу ірландці набрали лише 4 очки, що відобразилось на табло розгромною перемогою України.

Найкращим в складі збірної України став Десмонд Йяму, на рахунку якого 22 очки та 11 підбирань (РЕ 34).

В останньому матчі групового етапу збірна Україна зіграє 16 серпня проти команди Німеччини, яка достроково виграла групу, перемігши в усіх чотирьох матчах.

Чемпіонат Європи. Чоловіки, U-16

Дивізіон В. Група D. Софія, Болгарія

Україна – Ірландія – 88:67 (22:17, 17:28, 20:12, 29:10)

Україна: Ситар 12 + 8 підбирань + 5 перехоплень, Лохманчук 15 + 12 підбирань + 5 передач + 6 перехоплень, Йяму 22 + 11 підбирань + 4 блок-шота, Колобов 0, Король 16 + 7 підбирань (старт), Сушкін 9, Упир 8, Стрельцов 4, Єрмаков 2, Швидченко 0

Евертон – Ліверпуль – 2:0. Як травмувався Миколенко. Відео голів та огляд
Футбол | 25 квітня 2024, 05:40 7

Дивіться відеоогляд перенесеного матчу 29 туру АПЛ

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися