Збірна України чинила гідний опір діючим чемпіонам світу

Підопічні Угіса Крастіньша поступилися волейболістам Польщі лише у п'ятій укороченій партії

3873
1

Готуючись до чемпіонату світу з волейболу, який стартує 26 серпня, чоловіча національна збірна України в польському місті Радом провела контрольний матч з чинними чемпіонами світу волейболістами Польщі.

Наші гравці чудово розпочали цю зустріч й зуміли перемогти у першій партії з рахунком 25:21. І далі підопічні Угіса Крастіньша чинили гідний опір іменитим суперникам, хоча і програли два наступні сети 17:25 та 20:25. Натомість в четвертій партії українці знову виявилися сильнішими 25:23.

Результат цього захоплюючого матчу, який проходив при заповнених трибунах місцевими та українськими вболівальниками, вирішився лише у п'ятому укороченому сеті. Його не без труднощів взяли господарі майданчика 11:15.

Контрольний матч чоловічих збірних з волейболу
Радом (Польща). 13 серпня
Україна - Польща

2:3 (25:21, 17:25, 20:25, 25:23, 11:15)

16 серпня збірна України проведе контрольний матч із командою Ірану.

(27)

У Челсі ухвалено рішення про майбутнє Мудрика
Футбол | 24 квітня 2024, 19:01 3

«Пенсіонери» розставили пріоритети щодо українця

Гравець Реала заявив, що гол Барселони у ворота Луніна мали скасувати
Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча