| Оновлено 13 серпня 2022, 00:21
793
0

Одні із головних фаворитів Кубку Азії не зуміли пробитися до півфіналу

Учасники майбутнього чемпіонату світу волейболісти Ірану припинили боротьбу за медалі

793
0
asianvolleyball.net

Головною несподіванкою Кубку Азіатської Конфедерації Волейболу (AVC), який у ці дні проходить в Таїланді, стало те, що збірна Ірану, яка посідає у світовому рейтингу високе 8 місце та готується до чемпіонату світу, не змогла вийти до півфіналу. Натомість у четвірці найсильніших на цьому турнірі виявився досить скромний за волейбольними мірками Бахрейн (71 місце у світовому рейтингу).

Саме ці команди на другому етапі грали в одній групі F. В очному протистоянні Бахрейн переміг Іран із рахунком 3:1. Останні ще мали шанс вийти до півфіналу, але для цього треба було вигравати у Китаю. Не вийшло. Іранці і тут програли в чотирьох сетах. Таким чином, із групи F до 1/2 фіналу пробилися волейболісти Китаю та Бахрейну.

У групі Е всі чотири збірні мали змогу продовжити боротьбу за нагороди. Все вирішилося сьогодні у заключних матчах, які виграли команди Японії та Південної Кореї. Саме вони тепер виступатимуть у півфіналах.

Ось всі результати другого етапу Кубку Азії 11 та 12 серпня:

Група Е: Японія (вийшла до другого етапу з 3 очками), Таїланд (2), Південна Корея (1), Австралія (0)