Жіноча збірна України з гольфу здобула срібло

Посіла друге місце на міжнародному чемпіонаті

396
0

З 27 по 30 липня в Угорщині проходив один з наймасштабніших турнірів з гольфу EUROPEAN TEAM SHIELD CHAMPIONSHIPS.

Вперше за історію українського гольфу, національна жіноча збірна у складі: Ельвіри Растворцевої, Марії Федорович, Софії Пилипенко та Єлізавети Растворцевої з тренером Русланом Гаркавенком здобули срібло. Ця подія є абсолютним рекордом українського гольфу!

Команда гідно грала та змагалась до останньої лунки, поступившись у фіналі збірній Туреччини лише в плей-оф одним ударом.

Також на Чемпіонаті була представлена чоловіча команда від України у складі Івана Маловичка, Андрія Головка, Лева Грінберга та Артема Соколова. Чоловіча команда виграла матч з Ліхтенштейном та посіла 7 місце у чемпіонаті.