Магучіх здобула срібло ЧС-2022. Геращенко на 4 місці з особистим рекордом

За кількістю спроб на 2.02 золото виграла Елеанор Паттерсон із Австралії

12856
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Ярослава Магучіх

Українська спортсменка Ярослава Магучіх виграла срібло ЧС-2022. Це друга медаль України на цих змаганнях.

В американському Юджині (штат Орегон) завершився 5-й день чемпіонату світу 2022 з легкої атлетики. У фіналі у стрибках у висоту у жінок були представлені дві українки.

Ярослава Магучіх, виконавши серію відмінних стрибків, взяла срібло з результатом 2.02 м, поступившись лише за кількістю спроб Елеонор Паттерсон з Австралії (2.02 м). Висота 2.04 м Ярославі не підкорилася.

Інша українка Ірина Геращенко завершила змагання на 4-й позиції із особистим рекордом (2.00 м). Бронзу здобула Елена Валлортігара з Італії (теж 2.00 м).

У попередніх забігах на 400 м з бар'єрами успішно виступили українки Анна Рижикова та Вікторія Ткачук. Обидві спортсменки пробилися до півфіналу.

Днем раніше українець Андрій Проценко завоював першу для збірної України медаль – бронзу в стрибках у висоту.