Українці вибороли 5 медалей в муай-тай на Всесвітніх іграх

Змагання завершилися в американському Бірмінгемі

924
0
СКУ

У останній день Всесвітніх ігор 2022, які завершуються у Бірмінгемі (США), розіграні медалі у муай-тай (тайському боксі).

Раніше Анастасія Кулініч, Ігор Любченко, Олександр Єфименко та Олег Приймачов пробилися до фіналу, чим забезпечили собі нагороду. Владислав Микитась здобув бронзу.

Анастасія Кулініч, яка виступає у ваговій категорії до 48 кг, у фіналі українка зустрічалася із представницею Канади Реган Говінг. Кулініч перемогла у всіх трьох раундах із однаковим рахунком 10:9 і здобула золото Всесвітніх ігор.

Владислав Микитась теж повернеться до України з медаллю Всесвітніх ігор. Його суперник по бронзовому фіналу (до 57 кг), представник Йорданії Саїф Закзук, не зміг вийти на поєдинок. Тому українець без бою здобув бронзу.

Ігор Любченко підтвердив свій статус найсильнішого бійця у ваговій категорії 63,5 кг. До золотої нагороди Всесвітніх ігор 2017, які відбулися у польському Вроцлаві, українець додав і золото Бірмінгема. У фіналі він роздільним рішенням суддів переміг представника Таїланду Вірасака Тхарахаїда.

Олександр Єфименко не зміг виграти свій фінал (до 71 кг). У вирішальному двобої українець поступився тайцю Тханету Нітуторну з рахунком 27:30.

Олег Приймачов завоював золото у категорії до 91 кг, перемігши у фіналі американського бійця (30:27). Це друге золото Олега на Всесвітніх іграх, він виграв титул й у 2017 році.

Таким чином, українські спортсмени здобули 5 медалей у муай-тай – 3 золота, 1 срібло та 1 бронзу.

(3)

Наталія Букса – віце-чемпіонка Європи. Як українки на Родосі виступили
Інші види | 01 травня 2024, 11:26 0

Блогер Sport.ua Олексій Рижков – про жіночий шаховий континентальний форум, який фінішував у Греції

В Іспанії оцінили гру Лунін проти Баварії в ЛЧ. За що дісталось українцю?
Футбол | 01 травня 2024, 07:42 5