Три золота за день. Україна – у топ-3 медального заліку Всесвітніх ігор

Залишився останній день змагань в американському Бірмінгемі

2439
2
НОК України

Україна посідає 3-тє місце у медальному заліку World Games 2022 за день до фінішу змагань.

Українська збірна за 9 днів змагань здобула 39 медалей: 13 золотих, 11 срібних, 15 бронзових нагород.

П'ять медалей (3–1–1) додані до скарбнички збірної України у 9-й день Всесвітніх ігор 2022.

Дві нагороди взяли українці у джиу-джитсу. Богдан Мочульський виграв золото у ваговій категорії файтинг до 62 кг. Богдана Голуб взяла срібло у відкритій ваговій категорії (неваза).

В акробатиці жіноча збірна України (Вікторія Куніцька, Олександра Мальчук та Дарина Пом'яновська) стала бронзовим призером.

Також в акробатиці вінничани Богдан Пограничний та Данило Стецюк виграли золото у змаганнях чоловічих дуетів.

Данило Фільченко завоював золоту медаль у стрибках на трампліні у воднолижному спорті. Це його друга медаль у Бірмінгемі. Днем раніше він став срібним призером у фігурному катанні на водних лижах.

Всесвітні ігри відбуваються у Бірмінгемі, штат Алабама, США. 17 липня – останній день змагань.