Реванш у два м'ячі. Україна програла Литві у другому контрольному матчі

Днем раніше синьо-жовті вирвали перемогу в суперника в один м'яч

1416
1
ФГУ

15 червня в Алітусі відбувся другий товариський матч гандбольних збірних Литви та України.

Перший тайм гри завершився нічиєю (15:15). У другій половині поєдинку українці лідирували в рахунку впродовж 24 хвилин, але в завершенні зустрічі кращими були господарі.

30:28 – перемога Литви, у складі якої 6 м’ячів закинув Айденас Малашинскас. У збірній України приз найкращого гравця отримав Дмитро Горіга, на рахунку напівсереднього 5 голів.

У першому матчі між збірними Литви та України 14 червня перемогли українці (28:27).

Найближчі офіційні ігри збірна України проведе у відборі на Євро-2024 – 12 жовтня проти Фарерських островів та 15 жовтня проти Румунії.

Гандбол. Товариський матч

15 червня, Алітус (Литва)

Литва – Україна – 30:28 (15:15)

Україна. Воротарі: В’юник, Терехов. Гравці: Денисов (1), Артеменко (3), О. Касай (4), Горіга (5), Турченко (4), Міноцький (2), Залевський (1), А. Касай, Чернаков, Глушак (2), Близнюк (2), Кубатко (3), Ільченко (1), Коржук.

Вилучення (2 хв): Горіга (1), Коржук (1), Міноцький (1), Глушак (1)

Головний тренер: Вячеслав Лочман, тренер: Вадим Бражник.