| Оновлено 13 червня 2022, 01:11
1660
0

Українки Хміль та Лазаренко стали бронзовими призерками Євро U-22

В матчі за 3 місце наші дівчата обіграли господарок майданчика, пару з Нідерландів

1660
0
CEV

У голландському місті Фліссінген у неділю завершується чемпіонат Європи з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок вікової категорії до 22 років. В заключний ігровий день розігруються обидва комплекти медалей.

Українські волейболістки Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко до півфіналу взагалі не знали гіркоти поразок, здобувши п'ять перемог поспіль. Але в боротьбі за вихід у головний фінал були змушені поступитися іспанкам Даніеле Альварес Мендоса - Тані Морено Матвєєвій 0:2 (11:21, 13:21).

Натомість в матчі за третє місце наші волейболістки знову зуміли показати свій високий клас, обігравши представників Нідерландів Брехт Пієрсма – Віс Бекхуїс 2:0 (21:16, 21:12).

У фіналі жіночого турніру Альварес Мендоса та Морено Матвєєва перемогли дует із Данії Клара Вінделефф – Софія Бісгаард 2:0 (21:18, 21:13).

Нагадаємо, що наші чоловіки Олександр Бойко та Олексій Бублик вибули з турніру на стадії 1/16 фіналу.