ЧС зі снукеру. Вільямс став першим чвертьфіналістом

У «Крусиблі» розпочалися поєдинки 1/8 фіналу

5765
0
wst.tv. Марк Вільямс та Джексон Пейдж

В англійському Шеффілді проходить Чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні розпочалася боротьба за вихід до чвертьфіналу. На цій стадії матчі проходять до 13 перемог, тому передбачено 3 сесії: перші дві по 8, а третя, якщо знадобиться – 9 фреймів.

Проте Марку Вільямсу вистачило і двох, щоб впевнено зробити крок у другий раунд змагань. Його суперником був наймолодший учасник цьогорічного турніру – 20-річний Джексон Пейдж. Слід зазначити, що він фактично є вихованцем Марка, і той жартома називає хлопця своїм «четвертим сином». Але коли на кону стоїть путівка до чвертьфіналу Чемпіонату світу, не до сантиментів!

Вільямс провів фантастичний матч. Його гра в першій сесії заслуговує на найприємніші епітети. У стартових семи партіях Марк оформив 5 півсотенних серій та три сенчурі, дозволивши супернику за цей відрізок у сумі набрати лише 65 очок (три фрейми вигравши «на нуль»).

І лише після цього Пейдж зумів "розмочити" рахунок - 7:1. Зрозуміло, такий відрив міг розслабити будь-кого. Але не Вільямса. Бо в другій сесії він зіграв ненабагато гірше – ще три сенчурі та три півсотенні брейки! Щоправда, цього разу дозволив Джексону взяти не один, а два фрейми – 13:3.

Зазначимо, що Марк повторив досягнення свого тезки, Селбі, який у «Крусиблі» також зумів зробити 6 сотенних серій у матчі до 13 перемог (це сталося у 2011). До речі, під загрозою тепер і інший рекорд: Стівен Хендрі на Чемпіонаті світу 2002 року оформив 16 сенчурі. На рахунку Вільямса наразі вже 10 таких брейків! Тепер він чекає на наступного суперника: ним стане найсильніший із пари Марк Селбі – Янь Бінтао.

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (16-21 квітня):

Марк Селбі  – Джеймі Джонс  – 10:7
Янь Бінтао  – Кріс Вейклін  – 10:6
Баррі Хокінс  – Джексон Пейдж  – 7:10
Марк Вільямс  – Майкл Вайт  – 10:3
Кайрен Вілсон  – Дін Цзюньхуей  – 10:8
Стюарт Бінем  – Лю Хаотянь  – 10:5
Ентоні МакГілл  – Ліам Хайфілд  – 10:7