ЧС зі снукеру. МакГілл, Вільямс та Аллен вийшли до 1/8 фіналу

У «Крусиблі» відбулися чергові поєдинки

3702
0
wst.tv. Марк Аллен

В англійському Шеффілді триває Чемпіонат світу зі снукеру. Напередодні визначилися ще три учасники 1/8 фіналу, і всі три - з числа "сіяних" гравців.

Ентоні МакГілл вшосте за останні 7 років подолав перший раунд змагань у «Крусиблі». Його суперником був Ліам Хайфілд, №43 світового рейтингу. Шотландець виграв першу сесію з рахунком 6:3. У другій не підпускав суперника на відстань більш ніж у 2 партії, а у вирішальному фреймі йому ще й пощастило!

Суперником Ентоні у 1/8 фіналу буде переможець пари Джадд Трамп – Хоссейн Вафаей.

В одній із пар 1/16 фіналу «сліпий» жереб звів двох представників Уельсу. Зустрічалися Марк Вільямс та Майкл Вайт. Марку 47 років, і він приїхав у «Крусибл» 24-й раз! Майклу – 30, і він є номінально любителем. Що цікаво, суперники зустрічалися на цій же стадії рівно 9 років тому, і тоді сильнішим був Вайт (10:6).

На жаль, особливої ​​боротьби цього разу не вийшло: досвід Марка дозволив йому виграти без особливих проблем. Вже у стартових п'яти фреймах Вільямс оформив три сенчурі та дві півсотенні серії – 5:0! Він довів справу і до 7:0, після чого дозволив супернику взяти дві партії – 7:2. Друга сесія вийшла короткою, все вирішилося ще до перерви. Марк записав на свій рахунок черговий сотенний брейк і досяг переконливої ​​перемоги – 10:3. У наступному раунді він має зустрітися з ще одним юним валлійцем, Джексоном Пейджем. Інтриги додає те, що Пейдж – власне учень Марка, і той жартома навіть називає його «своїм четвертим сином».

Перша сесія матчу Марк Аллен - Скотт Дональдсон видалася вкрай напруженою. Досить сказати, що у всіх попередніх поєдинках на нинішньому турнірі на велику перерву фіксувався рахунок 6:3 або 7:2. А тут суперники пішли на відпочинок за рахунку 5:4 на користь Аллена. При цьому оформили по 4 великі серії: на рахунку Марка два брейки «60+» і два сенчурі, Скотт зробив 4 півсотенні серії. Проте перерва явно пішла на користь північноірландцю. Аллен після відновлення гри одразу ж взяв два фрейми, після чого вже не згаяв здобуту перевагу – 10:7. Тепер на Марка чекає зустріч з Ронні О'Салліваном. До речі, у «Крусиблі» їхні шляхи перетиналися лише одного разу, і тоді, у чвертьфіналі ЧС-2009, сильнішим був Аллен.

Чемпіонат світу. 1/16 фіналу (16-21 квітня):

Марк Селбі  – Джеймі Джонс  – 10:7