Трьох натуралізованих росіянок виключили зі збірної України з біатлону
Абрамова, Бех і Москаленко вирушають у напрямку російського військового корабля

Три натуралізовані російські біатлоністки, Ольга Абрамова, Катерина Бех та Оксана Москаленко, були виключені зі складу збірної України з біатлону. Про це повідомив державний тренер Євген Колупаєв.
Офіційна причина такого рішення – невиконання критеріїв для потрапляння в команду та отримання зарплати. Міністерство молоді та спорту України ухвалило рішення звільнити Абрамову, Бех та Москаленко.
Зазначимо, що в перший день війни з росією всі три спортсменки залишили збори в Сянках (Львівська область) і за сприяння президента Федерації біатлону України Володимира Бринзака виїхали до росії. Жодна з біатлоністок привселюдно не засудила війну в Україні.
Сам Бринзак залишить посаду голови ФБУ, яку обіймав із 1998 року.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Бенхамін Гарре продовжить кар'єру у ФК «крилья совєтов»


Український форвард феєрить у матчах за «Аль-Айн», команду Сергія Реброва



Вона вчинила як мама в першу чергу, поїхала до 1,5 річної дитини і протягом усього часу не підтримувала війну, була проти т.з. "спецоперації".