Трентіно та Закса повели у півфіналах волейбольної Ліги чемпіонів

Обидві команди здобули перемоги на майданчиках суперників

571
0
CEV

Так сталося, що у півфіналах Ліги чемпіонів з волейболу серед чоловіків сезону 2021-2022 років зустрічаються представники однієї країни. Так, в одному з них грають італійські «Перуджа» та «Трентіно», а в другому польські «Ястржебскі Вегель» та «Закса».

Команда українця Олега Плотницького в першому поєдинку приймала суперників у себе вдома. Гра вийшла дуже напруженою і тривала дві з половиною години. Гості двічі виходили вперед, але «Перуджа» обидва рази відігравала партії, причому у четвертому сеті господарі перемогли з рахунком 30:28. І все ж таки остаточний результат матчу виявився на користь «Трентіно», який був крашим на тай-брейку 12:15. Наш гравець з'являвся на майданчику у кожній партії і заробив одне очко.

Щодо польського протистояння, то тут «Закса» була явно сильнішою за своїх опонентів. У виїзному матчі вона завдала поразки місцевим волейболістам в трьох сетах.