Вуокатті-2022. Олена Городна посіла 25 місце в індивідуальній гонці

Виграла гонку словенка Лєна Репінц

585
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Олена Городна

У біатлонній програмі Європейського Юнацького Олімпійського Фестивалю відбуваються індивідуальні гонки.

У дівчат перемогу здобула словенка Лєна Репінц, яка, стартувавши 41-ою, йшла вже по дещо розбитій трасі, але все-таки зуміла показати найкращий результат за рахунок дуже якісної стрільби лише з одним штрафом. Цікаво, що це вже третя словенська біатлоністка, яка здобуває медаль на цьому турнірі!

Хоча до фінішу Репінц дуже близькою до своєї другої поспіль перемоги була Сара Андерссон. Але сьогодні шведка занадто багато промахувалася, щоб здобути таку саму легку перемогу, як у спринті. На вогневих рубежах Андерссон припустилася трьох помилок і на останньому колі їй довелося відігравати 23 секунди відставання від французької біатлоністки Амандін Менжен. З цим завданням Сара впоралася, але задовольнялася лише сріблом. У Менжен, яка відстрілялася з ідеальною точністю - бронза.

Ще однією дівчиною, яка пройшла чотири рубежі без штрафу, стала чешка Катеріна Павлу, яка фінішувала четвертою з хвилинним відставанням від переможниці. А ось решта суперниць програла дуже багато - 2:40 і більше!

Українські дівчата виступили без особливого блиску, але все ж таки зуміли показати вищі результати, ніж у спринті. Олена Городна дуже непогано відпрацювала на рубежах – лише два промахи на першій лежці, після чого стріляла безпомилково. І хоча за чистою швидкістю вона провела далеко не найкращий свій старт, зуміла на фініші показати 25-й час.

Вероніка Шевчик у свою силу йшла аж до четвертої стрільби, де заробила одразу три штрафи. Якби львівська спортсменка була точнішою, могла б фінішувати вище на десяток позицій. Ну а із загальними шістьма промахами Шевчик показала 47-й результат і тепер, як і інші наші спортсмени, готуватиметься до змішаної естафети.