Українці виграли дві золоті медалі молодіжного чемпіонату Європи

Кароліна Махно та Юрій Захареєв стали чемпіонами Європи

1139
0
fbu.org.ua. Кароліна Махно

23 березня, у Хорватії завершився чемпіонат Європи з боксу віком до 22 років. До фіналів вийшли п’ять українських боксерів, котрі зуміли здобути дві золоті медалі.

Чемпіонкою Європи у ваговій категорії 75 кг стала Кароліна Махно, яка перемогла Карабін Ейбхе (Ірландія).

У ваговій категорії 71 кг Юрій Захарєєв переміг Крофта Гарана (Уельс) і став чемпіоном Європи.

У ваговій категорії 48 кг Андрій Єфимович поступився Луці Кублашвіллі (Грузія) і здобув срібло змагань.

У ваговій категорії 60 кг Максим Власюк поступився Розенову Радославу (Болгарія) і виграв срібну медаль.

У ваговій категорії 86 кг Іван Сапун став віце-чемпіоном Європи, поступившись Яну Заку (Ізраїль).

(6)

Новий лідер після розгрому в Лондоні. Список бомбардирів АПЛ 2023/24
Футбол | 16 квітня 2024, 07:32 0

Коул Палмер оформив покер за «Челсі» у ворота «Евертона» і обійшов відразу 5 гравців