Перспективні українки провели першу гонку на Кубку світу

7109
5
Фото Віталія Кільчицького. Олена Городна

В естонському Отепя відбулася жіноча спринтерська гонка в рамках дев'ятого етапу Кубка світу з біатлону.

Україну представили сестри Олена та Юлія Городні, для яких ця гонка стала дебютною на Кубку світу. Зазначимо, що Юлії зараз 20 повних років, а Олені – 17.

Юлія з двома промахами посіла 82 місце, а Олена не закрила чотири мішені та показала 85 результат. Усього фінішували 85 спортсменок.

Виграла гонку з колом штрафу в пасиві француженка Жюлья Сімон, друге місце посіла німкеня Ванесса Фогт, а замкнула трійку призерок Каролін-Оффігстад ​​Кноттен з Норвегії. При цьому Фогт уперше піднялася на п'єдестал пошани Кубка світу.