Будівельник розгромив Київ-Баскет у фіналі Кубка України серед жінок

Команда Срджана Радуловича не відчула опору

495
0
ФБУ

«Будівельник» та «Київ-Баскет» у Києві визначали володаря жіночого Кубка України-2022.

Гравчині «Будівельника» ще в середині першої чверті відірвалися від суперниць і по ігровій дистанції не давали «Київ-Баскету» шансів повернути інтригу.

Команда Сраджана Радуловича мала перевагу у трисекундній, вигравши битву в фарбі, набравши 50 очок (проти 28 у суперниць). Господарки майданчику мали домінуючу перевагу на підбираннях (62-34), спровокували у Київ-Баскета 18 втрат та втримали команду Володимира Холопова нижче позначки в 25% реалізації триочкових.

Найкращою гравчинею матчу стала Олеся Малашенко, яка вийшовши в старті, відіграла 28 з половиною хвилин і записала до активу 33 очки (11/14 двоочкових, 2/3 триочкових, 5/5 штрафних), зібрала 14 підбирань (9 у нападі), зробила 3 перехоплення, 2 передачі та 1 блок-шот, а її рейтинг ефективності становив вражаючі 48 балів.