ВІДЕО. Закинули 10 шайб. Донбас вдруге за три дні розгромив Альтаїр

Хет-трик у ворота суперника оформив Андрій Сигарьов

303
0
Суперліга

19 лютого у рамках 27-го туру хокейної Суперліги «Донбас» та «Альтаїр» зіграли другий матч за три дні.

Після понадрезультативного попереднього поєдинку «Альтаїр» став надійніше грати в обороні, не дозволяючи донеччанам доводити їхні атаки до результативного завершення. Саме тому перший період завершився з нулями на табло за всіх спроб команд відкрити рахунок у матчі.

Другу двадцятихвилинку «Донбас» розпочав з місця у кар'єр, тричі відзначившись у воротах Богдана Дьяченка за стартові три хвилини – голи у свій актив записали Віктор Захаров, Віктор Туркін та Гліб Кривошапкін. Заволодівши впевненою перевагою, донеччани не зменшили обертів своїх атак і забили ще 4 шайби – другу шайбу у матчі закинув Віктор Захаров, дубль оформив Андрій Сигарьов, та ще гол в активі Олександра Пересунька. Зазначимо, що Сигарьов продовжив свою рекордну серію з голами до 8 матчів, а Пересунько має рекордну серію з набраними очками в 10 зустрічей.

І хоч «Альтаїр» зміг суворіше зіграти в обороні, але на екваторі третього періоду пропустили ще раз від Андрія Бірюкова та Андрія Сигарьова. Під завісу періоду донеччани зусиллями Олександра Пересунька ще раз відзначилися у воротах дружківського опонента, оформивши рекордний рахунок 10:0 у очних зустрічах із «Альтаїром».

Суперліга. 20 лютого

Донбас – Альтаїр – 10:0 (0:0, 7:0, 3:0)

Шайби: 1:0 Захаров (Сигарьов, Спиценко, більш.), 21:01; 2:0 Туркін (Садовіков, Медведєв), 21:45; 3:0 Кривошапкін (Разумов, Морозов), 22:55; 4:0 Сигарьов, 25:35; 5:0 Захаров (Таран, Даниленко), 27:05; 6:0 Пересунько (Галигін), 32:11; 7:0 Сигарьов (Спиценко, Бірюков, більш.), 36:29; 8:0 Бірюков (Жульдіков, Захаров), 48:57; 9:0 Сигарьов (Спруктс, Пересунько), 51:41; 10:0 Пересунько (Спруктс, Галигін), 55:50;

Донбас: Петров (Макаров); Таран – Соколовський, Жульдиков – Галигін, Андрійків – Спиценко, Григор'єв; Захаров (К) – Бірюков – Даниленко, Медведєв – Туркін (А) – Садовиков, Сигаров (А) – Спруктс – Пересунько, Разумов – Кривошапкін – Морозов.

Альтаїр: Дьяченко (Терлецький – з 32:11); Ігнатенко – Олендаренко, Раскін – Реснянський, Папуна – Мельник, Бортников – Олійник; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Трандафілов (А) – Крикля – Сидоренко, Кобиков – Дубський – Луговий, Ханенко – Данфорт – Яйлов.