Олімпіада-2022. Фійон Має виграв персьют, Дудченко зробив найкращий прорив

Переможець спринту Йоганнес Бьо провалив роботу на вогневих рубежах

11950
17
Getty Images/Global Images Ukraine. Кантен Фійон Має

У неділю, 13 лютого, на біатлонному стадіоні в китайському Чжанцзякоу в рамках Олімпійських ігор 2022 відбулася чоловіча гонка переслідування.

Виграв гонку француз Кантен Фійон Має, який закрив усі мішені й скористався провалом на вогневих рубежах норвежця Йоганнеса Бьо. Тар'єй Бьо цього разу завоював срібну медаль, а бронзовим призером став Едуард Латипов з Олімпійського комітету Росії.

Дмитро Підручний зберіг за собою стартову позицію, фінішувавши 13-м, він допустив п'ять промахів. Після шести кіл штрафу 18 місце посів Артем Прима, а ось Антон Дудченко схибив лише тричі й здійснив неймовірний прорив на 37 позицій – 23 підсумкове місце після старту з 60-ї позиції.