Гол Янішевського приніс Маріуполю перемогу над Краматорськом

«Чайки» здобули вікторію над сусідами у турнірній таблиці

218
0
Суперліга

9 лютого, у Маріуполі місцеві «сталеві чайки» у рамках 20-го туру хокейної Суперліги обіграли «Краматорськ» (3:2).

Період команди хоч і розпочали з масою атак, проте реалізувати свої моменти у першій половині стартового відрізку зустрічі у команд не вийшло – свою майстерність виявили голкіпери. Проте під завісу періоду «Краматорськ» зміг скористатися чисельною перевагою, і Андрій Жвачкін відкрив рахунок у матчі. Відповідь від «Маріуполя» була негайною – через півтори хвилини Микола Казаковцев повернув паритет на табло.

Друга двадцятихвилинка пройшла за сценарієм першої – з великою кількістю гольових моментів, але без закинутих шайб. Під кінець періоду «Краматорськ» заволодів ігровою ініціативною та реалізував більшість 5 на 3 – Кирило Градусов вивів свій клуб вперед.

На старті третього періоду «Маріуполь» зусиллями Сергія Твердохлєбова вдруге в матчі зрівняв рахунок, а за дві хвилини Олексій Янішевський вперше вивів «чайок» уперед. Цей гол став переможним для «чайок», які здобули мінімальну перемогу над сусідами у турнірній таблиці.

Суперліга України

9 лютого

Маріуполь – Краматорськ – 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Шайби: 0:1 Жвачкін (Берднікс, Сергієвський, більш.), 17:40; 1:1 Козаковцев (Мазур, Коваленко), 19:06; 1:2 Градусов (Жвачкін, Градович, 5х3), 39:54; 2:2 Твердохлібів (Костіков), 45:49; 3:2 Янішевський (Бойко), 47:47;

Маріуполь: Трифонов (Макаренко); Артамонов – Тунхузін, Алексєєв – Кудряшов, Декало – Лисенко, Зуєв – Філімонов; Мільохін – Бойко – Щербатов (А), Коваленко – Мазур (К) – Казаковцев (А), Костіков – Ружніков – Янішевський, Чердак – Твердохлєбов – Тютченко.

Краматорськ: Трус (Кучер); Мальцев – Бабрусьов, Ваулін – Берднікс, Афанасьєв (А) – Фірсов, Кобильник – Сірченко; Градусов – Сергієвський – Градович, Сьомочкін – Афанасьєв – Столяренко (К), Тимченко – Калиничев – Дуюн, Целогородцев – Середницький – Жвачкін (А).