Дубль Бєлякова. СК Сокіл обіграв Альтаїр, у Донбасу 7-ма перемога поспіль

8 лютого відбулися два матчі 20-го туру хокейної Суперліги

211
0
Суперліга

8 лютого в рамках 20-го туру хокейної Суперліги «Альтаїр» програв СК «Сокіл» (1:4).

У першому періоді "Сокіл" на першій хвилині показав свій бойовий настрій - Сергій Костіцин вивів команду вперед. «Альтаїр» не віддавав ініціативу і створював моменти у відповідь біля воріт Данила Яковлєва. «Сокіл» не зменшував обертів і Олександр Панков направив шайбу у ворота Богдана Дяченка, подвоївши перевагу своєї команди.

У другому періоді команди по черзі атакували одна одну. "Альтаїр" намагався скоротити відрив, але "Сокіл" не зменшував темп і відповів голом - Іван Біляков направив шайбу у ворота. Молоді дружківківці відповіли атакою – Микита Сидоренко сам пройшов через суперників та зняв павутиння з ворота Данила Яковлєва.

У завершальній двадцятихвилинці командам не вдалося змінити рахунок, але «Сокіл» забив гол – дубль оформив Іван Бєляков. Матч завершився з рахунком 1:4.

Суперліга. 8 лютого

«Альтаїр» – СК «Сокіл» – 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Костіцин (Шахворостов, Іванов), 00:44; 0:2 Панков (Олійник, Манукян), 06:00; 0:3 Бєляков, 32:55; 1:3 Сидоренко, 37:33; 1:4 Бєляков (Фроленко, Мельников), 54:28

Альтаїр: Дяченко (Терлецький); Ігнатенко – Реснянський, Раскін – Бортников, Папуна – Мельник, Терьошин; Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Трандафілов (А) – Крикля – Сидоренко, Луговий – Дубський – Кобиков, Яйлов – Олійник.

СК Сокіл: Яковлєв (Теплицький); Аміров – Шуленін, Дорофєєв (А) – Моксунен, Фроленко – Петрухно (К), Воронін; Іванов – Шахворостов – Костіцин (А), Мельников – Бєляков – Богацький, Манукян – Олійник – Панков, Собченко – Швецов.

У Краматорську «Донбас» переміг «Білий Барс» (8:0), здобувши 7-му перемогу поспіль.

Зі стартових хвилин першого періоду «Донбас» показав бажання реалізовувати кожен гольовий момент і зміг закинути відразу 5 шайб за стартові 20 хвилин матчу. Дублем відзначився Олег Шишлянніков, ще по голу на свій рахунок записали Андрій Бірбков, Олександр Пересунько та Кирило Спиценко, який закинув дебютну шайбу у хокейній Суперлізі України.

У другій двадцятихвилинці команди хоч і не зменшили активність своїх атак, але сам період був менш результативним. Після екватора матчу Олександр Пересунько оформив дубль, встановивши на табло рахунок 6:0.

На старті третього періоду Андрій Сигарьов збільшив рахунок до 7:0 на користь донеччан, а через 5 хвилин Олег Шишлянников оформив хет-трик і поставив гольову крапку у цьому поєдинку.

«Донбас» – «Білий Барс» – 8:0 (5:0, 1:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Шишлянніков (Садовіков, Бірюков), 03:43; 2:0 Бірюков (Садовіков, Спиценко), 09:34; 3:0 Спиценко (Калейніковас), 15:14; 4:0 Шишлянніков (Бірюков, Соколовський), 16:29; 5:0 Пересунько (Сигарьов), 17:47; 6:0 Пересунько (Сигарьов, Спіценко), 34:45; 7:0 Сигарьов, 46:04; 8:0 Шишлянніков (Бірюков), 51:52;

Донбас: Петров (Макаров); Андрійків – Спиценко, Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков; Сигарьов – Спруктс – Пересунько, Морозов – Туркін (А) – Калейниковас, Садовіков – Бірюков – Шишлянніков, Даниленко – Захаров (К) – Розумов.

Білий Барс: Полгородник (Квасенко – з 20:00); Куцевич (К) – Грицюк, Алексюк (А) – Лєсников, Собко – Зінченко; Говорушко – Никоноров – Брага, Попережай – Семенов – Геворкян, Маландін – Качан – Микитюк, Курах.