Українець Іван Шмуратко посів 12 місце на чемпіонаті Європи

Софія Голіченко та Артем Даренський стали 15-ми

633
0
ufsf.com.ua. Іван Шмуратко

Український фігурист Іван Шмуратко на чемпіонаті Європи в Естонії зайняв 12-те місце.

Після короткої програми він був восьмим, але в довільній припустився низки помилок і з сумою балів 132.44 опустився на 15-е місце. За підсумками двох програм Іван набрав 214.57 балів і фінішував на 12-й позиції.

Звання чемпіона Європи в чоловічому одиночному катанні виборов росіянин Марк Кондратюк – 286.56. Срібна медаль у Даніеля Грассла з Італії – 274.48, «бронзу» здобув Деніс Васільєвс з Латвії – 272.08.

Українська спортивна пара Софія Голіченко та Артем Даренський посіла 15-е місце. В короткій програмі українці були 14-ми, довільну виконали на 15-й результат і за підсумками двох виступів набрали 147.61 балів.

Чемпіонами Європи стали російські спортсмени – Анастасія Мішина/Олександр Галлямов – 239.82. На другу та третю сходинки п’єдесталу зійшли також росіяни – відповідно Євгенія Тарасова/Володимир Морозов – 236.43 та Олександра Бойкова/Дмитро Козловський – 227.23.