Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності

Українська команда програла у першому матчі з різницею у 25 очок

3334
5
championsleague.basketball

БК «Прометей» програв перший матч раунду плей-ін Ліги чемпіонів ФІБА. Українці на виїзді програли єрусалимському «Хапоелю» з рахунком 70:95.

Результат гри багато в чому визначила перша чверть, коли господарі були просто нестримні та закидали «Прометей» триочковими кидками – 40:16. Власне такий розрив у рахунку протримався практично до кінця поєдинку. До перерви українська команда зуміла скоротити відставання лише на два пункти – 62:40.

У третій чверті баскетболісти «Прометея» взагалі змогли набрати лише 7 очок за 10 хвилин ігрового часу. Четверту виграли, але результат зустрічі все одно виявився на користь ізраїльтян – 95:70. Друга гра (серія, нагадаємо, триває до двох перемог) відбудеться у Харкові вже 18 січня.

«Хапоель» – «Прометей» – 95:70 (40:16; 22:24; 16:7; 17:23).

«Хапоель»: Адамс (18 + 4 передачі), Сегев (2), Браймо (6 + 5 підбирань), Гейтс (3 + 9 підбирань), Обасохан (19), Воркмен (8 + 7 підбирань), Гершон (2) , Егбуну (4), Давид, Аріель (24), Доврат (9), Кілпатрік.
«Прометей»: Кеннеді, Лукашов (3), Петров (5), Стефенс (8), Сидоров (15), Бєліков, Білан (5 + 8 підбирань), Доу (5 + 5 підбирань + 5 передач), Харрісон (13), Липовий (14), Мішула (2), Тихонов.

Спорткомплекс: «Паїс Арена» (Єрусалим, Ізраїль).

Рефері: Адемір Зурапович (Боснія та Герцеговина), Тома Биссюель (Франція), Карстен Штраубе (Німеччина).