Центральний матч. Донбас у напруженому поєдинку переграв СК Сокіл

«Білий Барс» здобув два очки у виїзному матчі з «Альтаїром»

553
0
Суперліга

10 січня у центральному матчі тижня в рамках 8-го туру хокейної Суперліги «Донбас» обіграв СК «Сокіл» (4:2).

Досить активна перша двадцятихвилинка принесла глядачам масу яскравих та небезпечних моментів біля воріт Андрія Макарова та Данила Яковлєва. Донеччанам вдалося перекидати свого супротивника з рахунком 11:6, але на табло за підсумками першого періоду горіли рівні 1:1. Зазначимо, що команди обмінялися голами у більшості – у «Донбасу» шайбу закинув Пилип Пангелов-Юлдашев, а у «Сокола» – Дмитро Марченков.

У другій двадцятихвилинці команди поводилися ще активніше, намагаючись заволодіти перевагою. Швидше це вдалося у донеччан – за другі 20 хвилин матчу господарі закинули три шайби, дві з яких – у більшості. Голи до свого активу записали Віктор Захаров, Віктор Туркін та Марк Калейниковас. СК Сокіл, у свою чергу, відіграв один гол прямо в роздягальню донеччанам – на останній секунді періоду відзначився Сергій Мельников.

Більшу частину третього періоду команди провели без закинутих шайб, а ті моменти, що виникали біля воріт голкіперів, впевнено нейтралізували Андрій Макаров та Артур Оганджанян (воротар змінив Данила Яковлєва у третьому відрізку зустрічі). І навіть зняття голкіпера під кінець матчу не допомогло киянам відігратися, а сама зустріч завершилася з рахунком 4:2 на користь донецької команди.

Донбас – СК Сокіл – 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)

Шайби: 1:0 Пангелов-Юлдашев (Туркін, Пересунько, більш.), 09:42; 1:1 Марченко (Халіков, Іванов, більш.), 12:43; 2:1 Захаров, 28:49; 3:1 Туркін (Пангелов-Юлдашев, Пересунько, більш.), 35:19; 4:1 Калейниковас (Туркін, Медведєв, більш.), 39:28; 4:2 Мельников (Міцкевич), 39:59;

Донбас: Макаров (Воріс); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Андрейків – Таран, Галигін; Сигарьов – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Туркін (А) – Калейниковас, Садовіков – Захаров (К) – Кривошапкін, Морозов – Спруктс – Пересунько.

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян – з 40:00); Дорофєєв (А) – Халіков, Міцкевич – Шуленін, Фроленко – Петрухно (К), Моксунен; Костіцин (А) – Іванов – Марченков, Мельников – Шахворостов – Олійник, Аміров – Ніконоров – Бєляков, Курах – Хирса.

Також 11 січня в 9-му турі хокейної Суперліги «Альтаїр» зіграв із «Білим Барсом» (1:5).

У першому періоді рахунок відкрили гості – Владислав Куцевич обіграв Богдана Дьяченка. Барси подвоїли перевагу, відзначившись у меншості, Дмитро Попережай потужним кидком закинув шайбу у ворота. Білоцерківці не зменшували обертів – Юрій Качан направив шайбу у верхню дев'ятку. «Альтаїр» створював моменти у відповідь, намагаючись скоротити відрив до перерви, але в роздягальні команди пішли, не змінивши рахунок.

У другому періоді команди обмінювалися моментами, не даючи розслабитись воротарям. Білий Барс реалізував момент – першу шайбу у дорослому хокеї закинув Назар Собко. Підопічні Володимира Карабаджака атакували ворота Василя Полгородника, але воротар захищав свої володіння.

У завершальній двадцятихвилинці барси продовжили набирати обертів – Сергій Кулешов закинув п'яту шайбу команди. «Альтаїр» зібрався та розпечатав ворота Василя Полгородника – Ілля Крикля реалізував більшість. Матч завершився з рахунком 1:5.

Альтаїр – Білий Барс – 1:5 (0:3, 0:1, 1:1)

Шайби: 0:1 Куцевич (Говорушко, Попережай), 06:27; 0:2 Попережай, 11:24; 0:3 Качан (Лєсніков, Брага), 14:28; 0:4 Собко (Геворкян, Семенов), 29:25; 0:5 Кулешов (Говорушко, Грицюк, більш.), 41:26; 1:5 Крикля (Трандафілов, Сидоренко, більш.), 48:20

Альтаїр: Дьяченко (Терлецький – з 41:26); Ігнатенко – Реснянський, Мельник – Папуна, Бортников – Раскін, Данфорт – Терьошин; Кочетков – Буценко (К) – Коренчук (А), Сидоренко – Крикля – Трандафілов (А), Луговий – Дубський – Яйлов, Ханенко – Олійник – Кобиков.

Білий Барс: Полгородник (Квасенко); Алексюк (А) – Шистеров, Кулешов – Грицюк, Наливайко – Селін, Собко; Лєсников (А) – Качан – Брага, Говорушко – Куцевич (К) – Семенов, Удовиченко – Собченко – Попережай, Микитюк – Геворкян.