Донбас продовжив переможну серію до 9 ігор, Сокіл здобув 5 перемогу поспіль

9 січня відбулися два матчі 10-го туру хокейної Суперліги України

521
0
Суперліга

9 січня відбулися два матчі 10-го туру хокейної Суперліги України. Донецький «Донбас» обіграв білоцерківський «Білий Барс» (4:2).

«Донбас» видав результативний старт періоду, двічі за перші 5 хвилин прошивши ворота Василя Полгородника – по голу на свій рахунок записали Олександр Пересунько та Андрій Сігарьов.

На старті другого періоду «Білий Барс» відіграв один гол – Владислав Брага скоротив відставання своєї команди до мінімальних 2:1. І навіть попри те, що команди досить активно провели другі 20 хвилин зустрічі, той гол на старті періоду так і залишився єдиним у другій двадцятихвилинці.

На старті третього відрізку зустрічі Микита Жульдиков реалізував чисельну перевагу своєї команди та збільшив відрив до двох шайб. Під кінець зустрічі команди обмінялися голами – Євген Говорушко забив дебютний гол за «Білий Барс» і знову скоротив відставання від донецького клубу, а потім Андрій Сігарьов зробив дубль та зняв питання про переможця матчу.

«Донбас» – «Білий Барс» – 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)

Шайби: 1:0 Пересунько (Морозов), 00:35; 2:0 Сігарьов (Захаров, Шишлянников, 3х5), 03:35; 2:1 Брага (Качан), 21:27; 3:1 Жульдіков (Сігарьов, Захаров, більш.), 45:02; 3:2 Говорушко (Шистеров), 54:08; 4:2 Сігарьов (Жульдиков, Шишлянников, більш.), 57:43;

Донбас: Воріс (Макаров); Андрейків – Таран, Кобелєв – Жульдіков, Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Галигін; Морозов – Захаров (К) – Пересунько, Спруктс – Туркін (А) – Калейниковас, Сігарьов – Бірюков – Шишлянніков, Разумов – Даниленко – Садовіков.

Білий Барс: Полгороднік (Квасенко); Грицюк – Кулішов, Алексюк – Шистеров, Наливайко – Селін, Собко; Говорушко – Куцевич (К) – Семенов, Лесніков – Качан – Брага, Удовіченко – Собченко – Попережай, Микитюк – Геворкян.

В іншому матчі дня «Альтаїр» програв київському СК «Сокіл» (2:6).

Кияни розпочали матч з місця в кар'єр – Сергій Дорофєєв роздрукував ворота Богдана Дяченка вже на першій хвилині зустрічі. Через 6 хвилин Дмитро Марченков у меншості зміг подвоїти перевагу СК «Сокіл», а під кінець періоду команди обмінялися голами – спочатку Микита Сидоренко повернув «Альтаїр» у гру, а потім Іван Біляков знову відзначився у меншості та встановив рахунок 3:1 за підсумками першого періоду.

У другому періоді команди грали набагато активніше, ніж у першому. Однак, незважаючи на те, що за 40 хвилин зустрічі команди встановили рахунок за кидками 16:27, у другій двадцятихвилинці прошити ворота Богдана Дяченка та Артура Оганджаняна у хокеїстів так і не вдалося.

На старті третього відрізка зустрічі команди знову обмінялися шайбами ​​– спочатку рахунок до мінімального скоротив Денис Кочетков, а потім перевагу киянам у дві шайби повернув Єгор Іванов. А під кінець матчу Віктор Шахворостов та Сергій Дорофєєв поставили гольову крапку у матчі, встановивши підсумковий рахунок 6:2.

«Альтаїр» – СК «Сокіл» – 2:6 (1:3, 0:0, 1:3)

Шайби: 0:1 Дорофєєв (Марченко, Костіцин), 00:45; 0:2 Марченко (Шахворостов, Міцкевич, менш.), 06:36; 1:2 Сидоренко (Трандафілов), 12:34; 1:3 Беляков (Марченков, менш.), 18:36; 2:3 Кочетков (Коренчук, Буценко, більш.), 42:34; 2:4 Іванов (Шахворостов, Марченков), 51:36; 2:5 Шахворостов (Марченков, Іванов), 54:21; 2:6 Дорофєєв (Марченков, Іванов, більш.), 57:42;

Альтаїр: Дяченко (Терлецький); Буценко (К) – Реснянський, Мельник – Папуна, Бортников – Раскін, Терьошин; Коренчук (А) – Крикля – Кочетков, Трандафілов (А) – Дубський – Сидоренко, Ханенко – Кобиков – Яйлов, Данфорт – Олійник.

СК Сокіл: Оганджанян (Яковлєв); Дорофєєв (А) - Халіков, Шуленін - Міцкевич, Фроленко - Петрухно (К), Моксунен; Костіцин (А) - Іванов - Марченков, Мельников - Шахворостов - Олійник, Аміров - Біляков - Ніконоров, Хірса - Курах.