СК Сокіл здобув першу перемогу на домашній арені, обігравши Альтаїр

Єдину шайбу для «Альтаїру» закинув Микита Буценко

1117
1
Суперліга

Сьогодні, 20 грудня, СК «Сокіл» провів свій перший матч у сезоні хокейної Суперліги на домашній арені, де зустрівся з «Альтаїром».

У стартовому ігровому відрізку першими рахунок у матчі відкрили господарі. Микита Малухін вивів «Сокіл» уперед і закинув свою дебютну шайбу у хокейній Суперлізі України. Через 10 хвилин Сергій Мельников перехопив шайбу після вкидання та направив її між щитків Богдана Дяченка, подвоївши перевагу.

У другому періоді «Сокіл» продовжив набирати обертів, й Іван Біляков провів третій гол для киян, а менше ніж за хвилину Сергій Костіцин закинув четверту шайбу команди.

У третьому періоді «Альтаїр» насідав на ворота Данила Яковлєва, намагаючись реалізувати більшість, але команда відстояла свої володіння. «Сокіл» відповів пресингом біля воріт дружківківців – Сергій Костіцин оформив дубль і зробив 5:0 на табло, а потім дубль оформив ще один гравець київського клубу -–Сергій Мельников, збільшивши перевагу команди до 6:0. Лише під кінець зустрічі «Альтаїр» закинув шайбу престижу – гол на свій рахунок записав капітан команди Микита Буценко.

Суперліга. 20 грудня

СК «Сокіл» Київ – ХК «Альтаїр» Дружківка – 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)

Шайби: 1:0 Малухін (Курах), 02:06; 2:0 Мельников (Беляков), 13:47; 3:0 Беляков (Мельников, Олійник), 22:00; 4:0 Костіцин (Іванов), 22:45; 5:0 Костіцин (Міцкевич, Шахворостов), 43:00; 6:0 Мельников, 51:00; 6:1 Буценко (Коренчук, Кочетков), 57:49

Сокіл: Яковлєв (Макаренко); Шахворостов – Іванов – Костіцин (А), Дорофєєв (А) – Міцкевич, Мельников – Олійник – Беляков Шуленін – Халіков, Аміров – Курах – Малухін, Фроленко – Петрухно, Хірса.

Альтаїр: Дяченко (Терлецький); Коренчук (А) – Буценко (К) – Кочетков, Ігнатенко – Раскін, Ханенко – Дубський – Яйлов, Папуна – Мельник, Данфорт – Олійник – Кобиков, Реснянський – Терьошин, Сидоренко – Крикля – Трандафілов.