Тимченко вирішує. Краматорськ завдав поразки Альтаїру в Суперлізі

Голкіпер господарів поля Кирило Кучер оформив свій перший шатаут у сезоні

255
0
Суперліга

17 грудня у матчі 4-го туру хокейної Суперліги України «Краматорськ» обіграв «Альтаїр» із Дружківки (2:0).

У першому періоді команди атакували одна одну, створюючи моменти біля воріт суперника, але не вдалося відкрити рахунок. У другому періоді «Краматорськ» насідав на «Альтаїр», намагаючись відкрити рахунок у матчі, але шайба не йшла у ворота. Дружківці також атакували суперника, але відзначитись забитим голом не вдалося.

У завершальній двадцятихвилинці краматорчани активно пресингували «Альтаїр». Підопічні Володимира Карабаджака також відповідали моментами біля воріт Кирила Кучера, але обидва воротарі впевнено захищали свої володіння. «Краматорськ» вийшов уперед – Святослав Тимченко закинув шайбу, обігравши Богдана Дьяченка. Під завісу третього періоду Ілля Бабрусєв відзначився у меншості. Матч завершився з рахунком 2:0.

Суперліга. 17 грудня

«Краматорськ» – «Альтаїр» Дружківка – 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Тимченко (Середницький, Каліничєв), 53:11; 2:0 Бабрусєв (Жвачкін), 59:38.

Краматорськ: Кучер (Трус); Афанасьєв – Жвачкін (А) – Гриценко; Лєтов – Ваулін, Градович – Столяренко (К) – Сергієвський, Бабрусєв – Мальцев, Тимченко – Сірченко – Каліничєв, Середницький – Афанасьєв, Дуюн – Говорушко.

Альтаїр: Дьяченко (Печорін); Кочетков – Буценко (К) – Коренчук (А), Раскін – Ігнатенко, Сидоренко – Трандафілов (А) – Крикля, Мельник – Папуна, Дубський – Яйлов – Ханенко, Реснянський – Терьошин, Кобіков – Олійник.