Scottish Open: відомі пари півфіналістів

МакГілл та Бресель виграли свої матчі

4068
0
wst.tv. Люка Бресель

У валлійському Лландіно проходить Відкритий чемпіонат Шотландії зі снукеру. Напередодні було зіграно чвертьфінали.

Ентоні МакГілл обіграв свого приятеля та партнера з тренувань Стівена Магуайра. Він вів у рахунку 4:0, проте Стівен узяв три фрейми поспіль. Причому в п'ятій партії зробив захід на максимум, але не забив 11 червоний. Втім, у вирішальному фреймі Ентоні оформив дві півсотенні серії та вийшов у півфінал.

Ронні О'Салліван у напруженому поєдинку здолав Лі Ханя. Нагадаємо, Ронні не перемагав на рейтингових турнірах із Чемпіонату світу-2020, хоча п'ять разів пробивався у фінали. Поразка китайця поставила хрест на його сподіваннях потрапити на Світовий Гран-прі: Мартін Гоулд залишиться на 32-му рядку світового рейтингу.

Джон Хіггінс невдало розпочав поєдинок із Девідом Гілбертом. Він поступався 0:3, але перед перервою зумів узяти одну партію. А після поновлення гри не залишив супернику шансів – 5:3. Зазначимо, що це була четверта поспіль перемога Джона над Гілбертом, а загальний рахунок у їхніх очних поєдинках тепер 8:1 на користь Хіггінса.

Люка Бресель був за крок від поразки в матчі з Метью Селтом. Він оформив чотири півсотенні серії, але поступався 3:4. Тим не менш, два наступні фрейми виграв. Бельгієць за крок від другого поспіль фіналу – минулого тижня він програв у вирішальному поєдинку Відкритого чемпіонату Великобританії.