Прометей програв і у другому матчі групового етапу Ліги чемпіонів

Українські волейболістки поступилися вдома польському клубу «Девелопрес»

1618
0
СК Прометей

Чинні чемпіонки України та лідери нинішнього сезону волейболістки СК «Прометей», які представляють Дніпропетровську область, у вівторок провели свій другий матч групового етапу Ліги чемпіонів. У Запоріжжі вони приймали срібного призера чемпіонату Польщі клуб «Девелопрес» із Жешува.

Приблизно дві третини ігрового часу стартової партії українські волейболістки лідирували в рахунку. Двічі їх відрив досягав переваги у три очки 10:7 та 11:8. Проте ближче до кінцівки польській команді вдалося не лише вирівняти становище 19:19, а й піти вперед 19:22. Цей момент став ключовим в партії і гості здобули перемогу 20:25.

Про другий сет взагалі нічого особливо говорити. Тільки до рахунку 5:6 на майданчику було видно хоч якусь боротьбу. А далі «Девелопрес» увімкнув додаткові обороти і став стрімко віддалятися від суперниць – 5:10, 7:16, 10:20. Було зрозуміло, що врятувати цю партію українкам уже не вдасться – 14:25.

Коли ж у третьому сеті гості повели 1:6 та 9:14, подумалося, що гра незабаром завершиться. Проте Іван Пєтков взяв тайм-аут, трохи заспокоїв своїх підопічних і волейболістки СК «Прометей» зробили, начебто, неможливе. Незабаром вони зрівняли рахунок 15:15, а потім після вдалого блоку у виконанні Кітіпової та Дімітрової вийшли вперед 19:18. Більше наша команда вже не дозволила польським волейболісткам лідирувати і на радість місцевої публіки виграла партію 25:21.

На жаль, розвинути свій успіх господарям майданчика не вдалося. До середини четвертої партії вони вже поступалися Девелопресу 5:12. І хоча знову були спроби дістати суперниць, цього разу не вдалося.

СК «Прометей» у цій грі виступав у такому складі: Дімітрова (набрала 9 очок), Кітіпова (1), Анае (7), Мелюшкіна (8), Казанова (13), Анісова (12), Тодорова (ліберо) – стартовий . На заміну виходили: Дудник (5), Гейко (0).

Ліга чемпіонів з волейболу. Жінки. Сезон 2021-2022 років.
Група А. Другий тур
Запоріжжя, Україна). 7 грудня
СК «Прометей» (Дніпропетровська область, Україна) – «Девелопрес» (Жешув, Польща)

1:3 (20:25, 14:25, 25:21, 17:25)

Нагадаємо, що у першому турі українки програли російському «Локомотиву» з Калінінграда з рахунком 0:3. Свій наступний матч в групі А СК «Прометей» знову проведе вдома 22 грудня. Суперницями українок буде німецький клуб «Дрезднер».