ДЖОНС: «Вірю, що баскетбол в Україні буде таким же популярним, як у США»

Parimatch Ukraine та «Хімік» провели відкрите тренування для журналістів у Южному

ДЖОНС: «Вірю, що баскетбол в Україні буде таким же популярним, як у США»
© Parimatch

Parimatch Ukraine спільно із баскетбольним клубом Хімік та Федерацією баскетболу України реалізували в Южному проєкт «Тренування із зіркою». Це унікальний формат, який передбачає можливість для спортивних журналістів відчути баскетбольний драйв «зсередини» та випробувати свою майстерність у грі разом із спортсменами.

Гравці СК «Хімік» Олександр Рябчук, Вадим Козак, Крістіан Джонс та Деон Едвін не тільки взяли участь у тренуванні з представниками ЗМІ, але й провели у змішаних командах товариський матч

Також у журналістів була можливість неформально поспілкуватися з гравцями «Хіміка» та більше дізнатися про підготовку команди до найближчих матчів та плани на сезон.

Олександр Рябчук, гравець СК «Хімік»: «Мені дуже приємно, що Parimatch Ukraine проводить цей проєкт. Для спортсменів це можливість познайомитися з журналістами, показати наші тренування, дати відчути атмосферу гри. Було дуже весело, мені сподобалося, хоч наша команда і програла супернику».

Крістіан Джонс, гравець СК «Хімік»: «Я ніколи не брав участь у таких проектах. Більше того, я ніколи не чув про щось подібне навіть у США. Це гарна нагода познайомитися з журналістами. Хоч ми грали не на повну силу, але в українських журналістів справді непогані навички гри у баскетбол. Вірю, що баскетбол в Україні буде таким самим популярним як у США. Такі події сприяють цьому».

Альона Кобозєва, Head of Сommunications Parimatch Ukraine: «Проєкт «Тренування із зіркою» від Parimatch Ukraine спрямований на розвиток комунікації між спортсменами та представниками ЗМІ. На тренуванні журналісти мали можливість спілкуватися з баскетболістами, дізнатися про їхні плани, підтримати команду. Адже для нас усіх важливим є одне – розвиток спорту в Україні».

 

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
  - * -
  - * -, 07.12.2021 17:33
  0
  Это уже было в прошлом веке в СССР.)
  turist86
  turist86, 07.12.2021 17:31
  0
  "Вірю, що баскетбол в Україні буде таким самим популярним як у США".
  Не буде. Більшість українців не знають жодного баскетболіста з українським паспортом
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності