05.12.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Було важко навіть набрати гравців для стартового складу»

Наставник «Дженоа» – про поразку від «Ювентуса»

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Було важко навіть набрати гравців для стартового складу»
© Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Шевченко

Головний тренер «Дженоа» Андрій Шевченко прокоментував поразку від туринського «Ювентуса» (0:2) у матчі 16-го туру італійської Серії А.

«Чесно кажучи, на матч із «Ювентусом» було важко навіть набрати футболістів для стартового складу. Ми намагалися залишатися у матчі, робили це до 80-ї хвилини. Команда виконала дуже великий обсяг роботи, доводилося змінювати позиції, надавати нові ролі футболістам.

Так, ми не створювали моментів, але ми мали кілька спроб, особливо у другому таймі, коли деякі епізоди могли б використовувати краще. Намагалися розмістити гравців атаки ближче одне до одного, були спроби, але мали багато труднощів у першій половині зустрічі.

Як тільки нас починають пресингувати, ми намагаємося щосили уникнути цього. Нам не вистачає гравців попереду, які б могли притримати м'яч. Екубан і Б'янкі не дуже досвідчені гравці, тому потрібно тільки працювати і ставати кращими.

Намагаємося перевірити, скільки зможе зіграти Пандєв у дербі із «Сампдорією». Ми вже думаємо про цю зустріч. Це буде моє перше дербі. Вже чув, як люди говорять про цей матч як про особливий.

Ми зараз граємо 3-5-2, тому що відштовхуємося від футболістів, яких маємо у розпорядженні. Ровелла, Стураро, Бадель – важливі гравці, подивимося, чи хтось із них встигне вилікуватися.

Зараз відсутність футболістів створює для нас величезні проблеми, тому сподіваємось повернути їх та покращити якість гри. Знали, що буде складний матч із «Ювентусом» ще до цих травм, але ми маємо вірити, об'єднуватися та допомагати один одному просуватися вперед», - сказав Шевченко.

Джерело — Football Italia

(139 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Dfs2262ar
    Dfs2262ar, 06.12.2021 06:24
    +6
    22 футболиста было в заявке! Что значит еле хватило на состав? Скажите шеве, что в основном составе должно играть 11 человек 🤣
    AЛВ
    AЛВ, 06.12.2021 08:30
    +4
    Бєгі Шева,бєгі......
    Орлов Михаил
    Орлов Михаил, 06.12.2021 07:23
    +4
    Дурака включил? И я не я и хата не моя! Хорошо все таки, что он со сборной сдрыснул, интелектуал феров!
    vittroy
    vittroy, 06.12.2021 10:07
    +3
    Я відчуваю, що будемо чекати не забитий хочаб один м’яч, а коли Шеву попруть. Все дуже погано.Хтось дивився хоч один з останніх чотирьох матчів??
    Там же жопа безпросвітна.Я серйозно. Там ні думки, ні жаги до перемоги, ні контроля, взагалі ні чого.
    Жах просто жах
    vitaly78
    vitaly78, 06.12.2021 08:24
    +3
    Зря он решил сазу пойти в топ клуб, нужно было для начала потренировать что то типа Ференвароша и подобные и тогда, после того только браться тренировать из топ чемпионатов команды, но мне кажется, что тренер из него не получится топовый. При таких результатах долго не будут ждать и его выгонят, как и предыдущего тренера. А что дальше... Сидеть и ждать на сколько хватит сил деду тренировать Динамо, чтобы возглавить его
    wartaan
    wartaan, 06.12.2021 12:18
    +2
    все получится, ведь он проиграл командам на порядок сильнее генуи. выводы веной, после игр с кальяри срнции и тд
    Alex86 1
    Alex86 1, 06.12.2021 15:54
    +1
    - * -, 06.12.2021 15:51
    Сам же согласился стать итальянским Остапом Маркевичем. Хотя мог бы возглавить тот же Мариуполь.
    В последнем только чуток з/п по меньше и престижа
    xxxxxxxxxxxxххх
    xxxxxxxxxxxxххх, 06.12.2021 15:44
    +1
    Хватит ныть!. Само знало куда шло!
    Правда, и вариантов то других видимо не было, иначе бы в такую сраку бы не согласился.
    Михаил Степанов
    Михаил Степанов, 06.12.2021 11:28
    +1
    vital, 06.12.2021 08:35
    Рома, Мілан і Юве. На що розраховував Шева, приймаючи команду перед таким відрізком із ТОП-командами Серії А?
    на те що адекватні люди зрозуміють. Тим більше програти таким командам менш болісно ніж Сампдоріїї, Торино, Спеції
    vital
    vital, 06.12.2021 08:35
    +1
    Рома, Мілан і Юве. На що розраховував Шева, приймаючи команду перед таким відрізком із ТОП-командами Серії А?
    Андрій Машко
    Андрій Машко, 06.12.2021 07:36
    +1
    Клоун, у збірній за тебе це робили, а ти лише робив фото! Недотренер, вали до пазік
    - * -
    - * -, 06.12.2021 15:51
    -1
    Сам же согласился стать итальянским Остапом Маркевичем. Хотя мог бы возглавить тот же Мариуполь.
    victorpolo
    victorpolo, 06.12.2021 15:35
    -1
    Понятное дело, что он не волшебник... Но в топ чемпионатах в первую очередь играют бюджеты... Думаю, даже Маркевич-младший во главе с Юве - победил бы такое Дженоа! ))) Вот если в зимнее межсезонье владельцы Дженоа раскошелятся лямов на 400-500, то сразу и Шева станет успешнее! )))
    Dreifus
    online
    Dreifus, 06.12.2021 10:34
    -1
    vitaly78, 06.12.2021 08:24
    Зря он решил сазу пойти в топ клуб, нужно было для начала потренировать что то типа Ференвароша и подобные и тогда, после того только браться тренировать из топ чемпионатов команды, но мне кажется, что тренер из него не получится топовый. При таких результатах долго не будут ждать и его выгонят, как и предыдущего тренера. А что дальше... Сидеть и ждать на сколько хватит сил деду тренировать Динамо, чтобы возглавить его
    После его работы в Ференцвароше был большой шанс завершения карьеры тренера.
    Таким тренерам надо начинать сразу с Милана или Челси.
    Просто после неудачных сезонов тренеры обычно идут на понижение. С Милана на понижение идти проще, чем с Ференцвароша. Больше возможных вариантов.