Естерсунд-2021. Франція виграла жіночу естафету, Україна – 10-та

Друге місце посіли білоруські біатлоністки

Естерсунд-2021. Франція виграла жіночу естафету, Україна – 10-та
© Getty Images/Global Images Ukraine

У шведському Естерсунді в рамках другого етапу Кубка світу відбулася жіноча естафета.

Україну представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Дар'я Блашко та Олена Білосюк. Цим же складом українки виграли бронзу на чемпіонаті світу-2021 у словенській Поклюці.

На першому етапі Меркушина дуже слабко пробігла і передала естафету Джимі 18-ю, після чого боротьба за високі місця для українок була завершеною.

Зусиллями Джими, Блашко та Білосюк Україна посіла 10 місце, яке можна вважати відносно непоганим за такого розвитку подій.

Виграли естафету біатлоністки із Франції, а друге місце посіли білоруски. Шведки, яких багато хто вважав фаворитками, із двома колами штрафу в пасиві стали третіми.

Результати гонки:

1.  Франція (0+4)  1:10:30,3
2.  Білорусь (0+6)  +57,9
3.  Швеція (2+11)  +1:09,6
4.  Норвегія (1+7)  +1:09,8
5.  Німеччина (0+4)  +1:26,8
6.  Італія (1+10)  +2:58,3
...
10.  Україна (0+11)  +4:17,7

Біатлонний сезон-2021/22: розклад, анонси, трансляції, результати

Джерело — Sport.ua

(69 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Samson
    Samson, 05.12.2021 14:55
    +29
    такими результатами наших "молодих" біатлоністок ... Підгрушна ще буде до 50 років бігати, бо вона найкраща ...браво Олена
    axylinam
    axylinam, 05.12.2021 14:52
    +14
    С учётом нынешних реалий попасть в топ 10- это хороший результат
    suforza1921
    suforza1921, 05.12.2021 15:10
    +13
    Не розумію, чому тільки на Меркушину усі гонять? Кожна з наших дівчат програла біля хвилини ногами або більше, враховуючи і Підгрушну також. Для мене найбільше розчарування Джима, її стан на сьогодні найкращий, вона мала відігравати, але чомусь замість цього відставала навіть від канадійки, фінки і американки. Розумію, що приціл на Олімпіаду, але відставати понад 4 хв. ногами це прірва. Сьогоднішнє поточне 10 місце у кубку націй справедливе, як і 6 у чоловіків. Хлопці учора навіть з колом штрафу і не найкращим станом Прими після ковіду програли тільки 1,5 хв.
    vittroy
    vittroy, 05.12.2021 15:15
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    suforza1921, 05.12.2021 15:10
    Не розумію, чому тільки на Меркушину усі гонять? Кожна з наших дівчат програла біля хвилини ногами або більше, враховуючи і Підгрушну також. Для мене найбільше розчарування Джима, її стан на сьогодні найкращий, вона мала відігравати, але чомусь замість цього відставала навіть від канадійки, фінки і американки. Розумію, що приціл на Олімпіаду, але відставати понад 4 хв. ногами це прірва. Сьогоднішнє поточне 10 місце у кубку націй справедливе, як і 6 у чоловіків. Хлопці учора навіть з колом штрафу і не найкращим станом Прими після ковіду програли тільки 1,5 хв.
    Все вірно!Всі-дно.....хтось глибше, а хтось так собі......
    Karacholo.ua
    Karacholo.ua, 05.12.2021 15:01
    +8
    Тепер чоловіча збірна буде показувати кращі результати... У чоловіків одне коло і 5 місце це норм. Щоб не казали, але це провал для жінок... Що робили цілий підготовчий сезон - невідомо...
    P.S. Ви подивіться інтервю Губернієва, він тупо грузить спортсменок і тренерський штаб, а не то що ми сюсюсю...
    Alexander Киев
    online
    Alexander Киев, 05.12.2021 14:58
    +8
    Persian, 05.12.2021 14:56
    Если бы не Меркушина норм гонка была бы как для начала сезона...
    Вспоминаю прошлые годы всегда Меркушина заваливает всю сборную.
    Сколько можно это терпеть...
    Журналист Брынзака берет интервью и спрашивает у Меркушиной про 1 запасной патрон... какой патрон... она пешком шла по трассе... забыл спросить?
    Фу
    Не только она, все первые 3 спортсменки привезли очень много.. даже Джима и та, мало что отыграла. Всем им 2.
    Лена браво! 5 баллов. Просто сама затащила нас на 10-е место.
    zata
    zata, 05.12.2021 18:02
    +7
    По анализу гонки, все наши девочки бежали на уровне Меркушиной, стрельба, кроме Билосюк, также одного уровня. Вывод - сборная не готова на данный момент. Тональность интервью сборниц тоже говорит о психологическом состоянии. В общем, пока кризис. До Олимпиады время ещё есть, конечно хочется верить, но пока уровень плачевный.
    Alexander Киев
    online
    Alexander Киев, 05.12.2021 15:05
    +7
    Karacholo.ua, 05.12.2021 15:01
    Тепер чоловіча збірна буде показувати кращі результати... У чоловіків одне коло і 5 місце це норм. Щоб не казали, але це провал для жінок... Що робили цілий підготовчий сезон - невідомо...
    P.S. Ви подивіться інтервю Губернієва, він тупо грузить спортсменок і тренерський штаб, а не то що ми сюсюсю...
    Не вздумай на нього дивитись і слухати. Він всю Україну таким г... Поливає, а ти рівняєшся на свинособак. Для чого? Дивись на Францію, Німеччину, Норвегію!
    garik_trinity
    garik_trinity, 05.12.2021 14:59
    +7
    Петренко попробовать на старте надо.
    Persian
    Persian, 05.12.2021 15:09
    +6
    Alexander Киев, 05.12.2021 14:58
    Не только она, все первые 3 спортсменки привезли очень много.. даже Джима и та, мало что отыграла. Всем им 2.
    Лена браво! 5 баллов. Просто сама затащила нас на 10-е место.
    Ты прав Джима и Блашко выступили посредственно.
    Но по сравнению с тем как бежала (ну как бежала - шла..) по трасее Меркушина, то и они топы просто.
    Karacholo.ua
    Karacholo.ua, 05.12.2021 15:20
    +5
    Karacholo.ua, 05.12.2021 15:01
    Тепер чоловіча збірна буде показувати кращі результати... У чоловіків одне коло і 5 місце це норм. Щоб не казали, але це провал для жінок... Що робили цілий підготовчий сезон - невідомо...
    P.S. Ви подивіться інтервю Губернієва, він тупо грузить спортсменок і тренерський штаб, а не то що ми сюсюсю...
    А де краще дивитись на першому національному трансляцію, з сонними коментаторами? Краще євроспорт або матч, а ще як москалі пограють то плачу там достатньо. Я про те як потрібно брати інтерв'ю. Конкретні запитаняня ставити, де результат?
    Леонід Леонідович
    online
    Леонід Леонідович, 05.12.2021 15:14
    +5
    Це просто наш рівень,но не розумію сестри на довгій дистанції бігти вже не можуть, естафета це сама коротка якщо шо іх не ставлять що далі? З глубокою повагою до іх досягнень,вони подарували нам багато емоцій,но йдіть вже,молодь буде показувати не гірші результати та набиратися досвіду....
    Disiny7
    Disiny7, 05.12.2021 14:57
    +5
    Ну, нормуль, эстонок обошли - браво!
    Grigorio666
    Grigorio666, 05.12.2021 18:22
    +3
    Підгрушна ВІДІГРАЛА 6-7 позицій, Треба в першу чергу з'ясувати за Меркушину і Джиму, ну ладно Блашко захворіла, може в них КОВІД, ТОГО і ВТОМЛЕННІСТЬ ТАКА, коли дівчата добре їдуть і беруть медалі, то все гаразд, а коли програють, то ЗРАЗУ ТРЕБА ОБСИРАТИ??????!!!!!!! ВИ ПОДИВІТЬСЯ НА НІМКЕНЬ, вони раніше були кращими в світі Біатлону, а сьогодні 5місце, без штрафних кіл, і взагалі з 4 тільки промахами і 1хв26с. ВІДСТАВАННЯ ВІД ЛІДЕРОК, ЧОМУ????? АБО ЛИЖІ НЕ ЇХАЛИ, АБО ЯКАСЬ ІНША ПРИЧИНА, А ШВЕДКИ з двома колами штрафу 3-ті з бронзовими медалями, ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ, ЩО В НИХ ЛИЖІ ЇХАЛИ???????
    ТРЕБА ПОМІРКУВАТИ , А НЕ ОБСИРАТИ ЗРАЗУ?????
    aleks19826
    online
    aleks19826, 05.12.2021 16:18
    +2
    Samson, 05.12.2021 14:55
    такими результатами наших "молодих" біатлоністок ... Підгрушна ще буде до 50 років бігати, бо вона найкраща ...браво Олена
    Думаю Бринзак ходом Мервушину пережене без проблем. По стрільбі може не дасть фору, але ходом точно швидший буде
    u6464u
    u6464u, 05.12.2021 16:13
    +2
    Наши комментаторы это шо то с чем то, и это уже ж на протяжении всей независимости, не уж то нет нормального адекватного человека , или и здесь до корыта избранные добрались, черти.
    oleksan751
    oleksan751, 05.12.2021 14:59
    +2
    Меркушина - днище!
    Cryos
    Cryos, 06.12.2021 09:10
    +1
    Эххх, а я еще Нойнер помню, и наши классно выступали. Куда оно делось?(
    shef63
    online
    shef63, 05.12.2021 22:04
    +1
    Persian, 05.12.2021 14:56
    Если бы не Меркушина норм гонка была бы как для начала сезона...
    Вспоминаю прошлые годы всегда Меркушина заваливает всю сборную.
    Сколько можно это терпеть...
    Журналист Брынзака берет интервью и спрашивает у Меркушиной про 1 запасной патрон... какой патрон... она пешком шла по трассе... забыл спросить?
    Фу
    100%
    vittroy
    vittroy, 05.12.2021 18:33
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Grigorio666, 05.12.2021 18:22
    Підгрушна ВІДІГРАЛА 6-7 позицій, Треба в першу чергу з'ясувати за Меркушину і Джиму, ну ладно Блашко захворіла, може в них КОВІД, ТОГО і ВТОМЛЕННІСТЬ ТАКА, коли дівчата добре їдуть і беруть медалі, то все гаразд, а коли програють, то ЗРАЗУ ТРЕБА ОБСИРАТИ??????!!!!!!! ВИ ПОДИВІТЬСЯ НА НІМКЕНЬ, вони раніше були кращими в світі Біатлону, а сьогодні 5місце, без штрафних кіл, і взагалі з 4 тільки промахами і 1хв26с. ВІДСТАВАННЯ ВІД ЛІДЕРОК, ЧОМУ????? АБО ЛИЖІ НЕ ЇХАЛИ, АБО ЯКАСЬ ІНША ПРИЧИНА, А ШВЕДКИ з двома колами штрафу 3-ті з бронзовими медалями, ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ, ЩО В НИХ ЛИЖІ ЇХАЛИ???????
    ТРЕБА ПОМІРКУВАТИ , А НЕ ОБСИРАТИ ЗРАЗУ?????
    нехай міркують до початку сезону, в предсезонні збори.Чому вони повинні міркувати з року в рік, від етпапу до етапу? заявіть: От ця біатлоністка в формі, але не вийшло на цьому етапі. А ці, інші, зовсім ніякі!І Ви, шановні вболівальники на них не розраховуйте бачити в топ 20.Якщо попадуть в топ 30, то це для нас як перемога. І ми заспокоїмся, і не будемо рвати собі нерви. І ввімкнемо телепередачу про звірів, черепах, слимаків....тай будемо насолоджуватись природою