Естерсунд-2021. Жіноча естафета. Текстова трансляція

Слідкуйте за текстовою трансляцією гонки Кубка світу

Естерсунд-2021. Жіноча естафета. Текстова трансляція
© Getty Images/Global Images Ukraine

У неділю, 5 грудня, у шведському Естерсунді в рамках другого етапу Кубка світу відбудеться жіноча естафета.

Пропонуємо ознайомитись зі стартовими номерами українців.

7-1.  Анастасія Меркушина
7-2.  Юлія Джима
7-3.  Дар'я Блашко
7-4.  Олена Білосюк

Повний стартовий лист тут 

Sport.ua проведе текстову трансляцію гонки. Початок о 13:35 за Киевом.

 

📺 Відеотрансляція

 

Біатлонний сезон-2021/22: розклад, анонси, трансляції, результати

Джерело — Sport.ua

(24 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    bearman
    bearman, 05.12.2021 13:56
    +14
    19 ...це жах якийсь просто ...так розумію вона не тренується в основі, а лише під керівництвом батька ...напевне це неправильно
    Maxcrimea10
    Maxcrimea10, 05.12.2021 14:18
    +9
    Насколько приятно удивили мужчины, настолько бездарно стартовала женская сборная…
    maverik
    maverik, 05.12.2021 14:32
    +8
    Послушаешь комментаторов и интервью наших биатлонисток,не готова,не знаю что со мной,плохое состояние,не форме и т,д. Девушки может Вам нужно тогда на соревнования с вадами ? Да и там я думаю не будете среди лидеров так как там всё на зубах ,через не могу.
    bearman
    bearman, 05.12.2021 14:15
    +8
    Дивлячись на наших дівчат черепашок починаєш розуміти, що вчорашнє 5 місце чоловіків - взагалі подвиг.
    dudigo78
    online
    dudigo78, 05.12.2021 14:05
    +7
    Argon, 05.12.2021 13:58
    Меркушина- це відповідь тим, хто ниє про заміну наших пенсіонерів на молодь. У НАС НЕМАЄ ДОСТОЙНОЇ МОЛОДІ, що може замінити сестер і Білосюк. Які б вони мертві не були, то молодь ще мертвіша. І тут більше питання до Бринзака і тренерів. Немає достойних шкіл підготовки.
    Це при тому, що Меркушина вже далеко не молода. Нойнер в її роки вже закінчила кар'єру вигравши все що можна
    bearman
    bearman, 05.12.2021 14:46
    +6
    Олена молодець
    vitalik siromashenko
    vitalik siromashenko, 05.12.2021 14:05
    +6
    Меркушина це дно гнати її зі збірної черепашка пішеход
    bearman
    bearman, 05.12.2021 14:03
    +6
    Не буду гнати на Юлю, але що в неї зі стрільбою цього сезону ? Вона ж раніше в нас снайпером була, а тепер в кожній гонці промахи.
    Persian
    Persian, 05.12.2021 13:57
    +6
    Боже что тренера делают...
    Зачем ставить Меркушину было... уж лучше Семеренок... Меркушина это тихий ужас просто
    nika007
    nika007, 05.12.2021 13:56
    +6
    Гнать в шею тех кто готовил их к сезону и руководителей обрезать финансирование на одном круге проигрывать по 2 минуты умудрится еше надо
    dudigo78
    online
    dudigo78, 05.12.2021 13:44
    +6
    Меркушина, це наш жіночий Тищенко. Програти на першому колі, коли ніхто не рветься 14 секунд ходом, то ще треба постаратись
    maverik
    maverik, 05.12.2021 14:49
    +5
    В итоге 10 место не так уж и плохо,спасибо и на этом.Удачи в следующих гонках.
    maverik
    maverik, 05.12.2021 14:39
    +5
    перед 7 стрельбой проигрываем 4 минуты 11 секунд.не помню такой отрыв был ранее ?
    Argon
    Argon, 05.12.2021 14:34
    +5
    dudigo78, 05.12.2021 14:05
    Це при тому, що Меркушина вже далеко не молода. Нойнер в її роки вже закінчила кар'єру вигравши все що можна
    Це стосується і Блашко, і Бех та інших перспективних
    grifon.
    grifon., 05.12.2021 14:33
    +5
    просто я завжди ПІДТРИМУЮ наших, не залежно від результатів. а не як деякі
    Юрій Рибак
    Юрій Рибак, 05.12.2021 14:05
    +5
    Argon, 05.12.2021 13:58
    Меркушина- це відповідь тим, хто ниє про заміну наших пенсіонерів на молодь. У НАС НЕМАЄ ДОСТОЙНОЇ МОЛОДІ, що може замінити сестер і Білосюк. Які б вони мертві не були, то молодь ще мертвіша. І тут більше питання до Бринзака і тренерів. Немає достойних шкіл підготовки.
    Не згоден. Меркушина індивідуально тренується з батьком і по блатам має місце. Треба молодь підтягувати до основи і обкатувати мінімум сезон два. Бо пенсія вже не стягує
    chevars2ukr.net
    chevars2ukr.net, 05.12.2021 14:01 (змінений)
    +5
    Більшого позору я ще не бачив. Це ж треба так постаратися
    Argon
    Argon, 05.12.2021 13:58
    +5
    Меркушина- це відповідь тим, хто ниє про заміну наших пенсіонерів на молодь. У НАС НЕМАЄ ДОСТОЙНОЇ МОЛОДІ, що може замінити сестер і Білосюк. Які б вони мертві не були, то молодь ще мертвіша. І тут більше питання до Бринзака і тренерів. Немає достойних шкіл підготовки.
    tkachik31
    tkachik31, 05.12.2021 13:52
    +5
    Меркушина ,ні скорості,ні стрільби.
    suforza1921
    suforza1921, 05.12.2021 14:57
    +4
    oleksan751, 05.12.2021 14:50
    Меркушина, спасибо!!!!
    Тут і Меркушина і всі решта, кожна практично по хвилині або більше ходом програла конкуренткам. Для мене особисто Джима сьогодні найбільше розчарування, решта пробігли в свою силу, а Підгрушна навіть краще, ніж очікував. Впевнений, до Олімпіади дівчата підтягнуться, але боротьба за 5-6 позицію буде стелею для наших. Такий на сьогодні рівень і в найближчі 2-3 роки нічого чекати на щось краще. Інша справа - хлопці. Від них маємо надію на успіх, але треба, щоб ще й удача посміхнулася і стріляти 0+0 або максимум 0+1.