Волинь і Полтавчанка перемогли в матчах 5-го туру жіночої Суперліги

У Луцьку пройшли два поєдинки чемпіонату України з волейболу

© ВК Волинь-Університет-ОДЮСШ

Після досить тривалої паузи завдовжки майже три тижні відновилися ігри чемпіонату країни з волейболу серед жіночих команд Суперліги. Два стартові матчі п'ятого туру відбулися у п'ятницю в Луцьку

Першими на майданчик вийшли волейболістки місцевої команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ» та запорізькій «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ», які перед цією грою були сусідами по турнірній таблиці. Матч вийшов видовищним та цікавим. Спочатку з мінімальною перевагою сет виграли господарки спортивного комплексу 25:23. Потім двічі успіху досягли гості 22:25 та 23:25. А четверту й п'яту партії знову взяла «Волинь» 25:16 і 15:13. Зрештою вона перемогла 3:2.

Незважаючи на поразку, найбільше очок у цьому поєдинку набрала Наталія Луханіна з «Орбіти» – 27. Найкращою в луцькій команді була Вікторія Даньчак – 15 очок.

В другій зустрічі «Полтавчанка-ПНПУ» впевнено виграла у рівненської «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» 3:0 та закріпилася на 8 місці у турнірній таблиці.

Чемпіонат України з волейболу. Жінки
Суперліга. 5 тур
Луцьк. 3 грудня
«Волинь-Університет-ОДЮСШ» (Луцьк) - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя)

3:2 (25:23, 22:25, 23:25, 25:16, 15:13)
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) - «Полтавчанка-ПНПУ» (Полтава)
0:3 (16:25, 20:25, 18:25)

Після сьогоднішніх матчів турнірна таблиця жіночої Суперліги набула такого вигляду: