UK Championship: визначилися пари чвертьфіналістів

В Англії зіграно матчі 1/8 фіналу

4032
0
wst.tv. Енді Хікс

В англійському Йорку проходить Відкритий чемпіонат Великобританії зі снукеру. Напередодні визначились учасники 1/4 фіналу.

Можна сміливо сказати, що у цій стадії обійшлося без особливих несподіванок. У семи парах сильнішими виявилися гравці з вищим рейтингом.

Ноппон Саєнгхам дав бій Ронні О'Саллівану. Після шести фреймів рахунок був рівний – 3:3. Але потім за столом панував Ронні. Він узяв три партії поспіль за 29 хвилин та продовжує шлях до фіналу. Нагадаємо, він вигравав UK Championship рекордну кількість разів – сім, а вперше це сталося 28 років тому! У день фіналу, 5 грудня, О'Салліван святкуватиме 46-річчя.

У чвертьфіналі, втім, у Ронні буде більш ніж серйозний суперник - Кайрен Вілсон. Він обіграв Бена Вулластона і прагне реваншу за поразку від О'Саллівана у фіналі торішнього Чемпіонату світу.

Джек Лісовскі другий рік поспіль вийшов до чвертьфіналу чемпіонату Великобританії. Він обіграв Хосейна Вафаея і, якщо тепер переможе Чжао Сіньтуна, то вперше проб'ється до півфіналу цього турніру.

Люка Бресель не зазнав особливих проблем у матчі з Ентоні Гамільтоном. Бельгійцю знадобилися лише три серії «+60», щоб втретє в кар'єрі вийти до чвертьфіналу UK Championship.

Баррі Хокінс невдало розпочав поєдинок проти Меттью Селта. Він виграв стартовий фрейм, але на перерву суперники пішли за рахунку 3:1 на користь Селта. Після відновлення гри, втім, Баррі був нестримний. Серії в 99, 103 та 92 очки допомогли йому взяти п'ять партій поспіль – 6:3.

Ну а найбільшою несподіванкою стала перемога №102 світового рейтингу Енді Хікса над Девідом Гілбертом. Хікс був на провідних ролях у середині 90-х. Тепер йому вже 48 років і він рідко дістається чвертьфіналів. Досить сказати, що гарантовані 24,5 тис. фунтів призових – його найбільший гонорар із часів Мастерса-1996. Додамо, що на цьому турнірі Хікс виграв усі 4 матчі з рахунком 6:5!

Чвертьфінальні матчі будуть зіграні у п'ятницю, 3 грудня.

UK Championship, 1/16 фіналу (29-30 листопада):
Марк Джойс  – Джордан Браун  - 3:6
Ентоні МакГілл  – Чжоу Юелун  - 6:5
Рікі Волден  – Ентоні Гамільтон  - 4:6
Люка Бресель  – Стівен Магуайр  - 6:0
Кайрен Вілсон  – У Йізе  - 6:3
Бен Вулластон  – Лайем Хайфілд  - 6:4
Ноппон Саенгхам  – Стюарт Бінем  - 6:5