Вольова над віце-чемпіоном Іспанії! Ураган обіграв Леванте в еліт-раунді ЛЧ

Івано-франківці з перемоги стартували в елітному раунді Ліги чемпіонів

6463
8
twitter.com/LUDfutbolsala

Івано-франківський «Ураган» стартував в елітному раунді Ліги чемпіонів. Першим суперником команди Максима Павленка став «Леванте». Віце-чемпіон Іспанії цього сезону демонструє нестабільну гру, але незважаючи на це, вважався явним фаворитом протистояння з чемпіоном України.

Команди обережно розпочали зустріч і не форсували події. Івано-франківці, як і у матчах основного раунду, використовували високий пресинг. І це давало результат: іспанці грішили втратами. Незабаром футболісти «Леванте» встановили контроль над м'ячем, але «дракони» впевнено оборонялися. На жаль, за досить добротної гри «Урагану» Радевич припустився помилки, якою суперники одразу скористалися. Втрата м'яча біля своїх воріт завершилася влучним ударом Тольри.

Втім, івано-франківцям вдалося швидко зрівняти рахунок: атака «Урагану» завершилася влучним ударом Коваля. А за кілька хвилин введення ауту призвело до другого взяття воріт «Леванте» – відзначився Абакшин.

Фото - twitter.com/LUDfutbolsala

Знову зрівняли номінальні господарі рахунок на початку другої половини зустрічі після стандартного положення. Тольра замкнув передачу з кутового влучним ударом у «дев'ятку». Івано-франківці помітно занервували і вже до 28-ї хвилини назбирали чотири фоли. А підсумував невдалий для «Урагану» відрізок матчу гол Да Сілви, який реалізував вихід віч-на-віч із нашим голкіпером.

Після цього іспанці заграли набагато впевненіше і багато в чому перегравали «драконів». Скажімо відверто, тоді здавалося, що івано-франківці навряд чи зможуть повернутися в гру. Але гравці «Урагану» показали характер, переломивши перебіг поєдинку. Спочатку Коваль після діагоналі від Шведа застав зненацька голкіпера суперників. А вже наступної хвилини класно зіграв Михайло Грицина, який вивів на ударну позицію Абакшина – 3:4.

Іспанці взяли тайм-аут і почали атакувати з п'ятим польовим. Але свою гру впіймав Роман Колток, і «дракони» не раз пробивали по порожніх воротах опонентів. А після гола Фаренюка, який завдав точного удару головою після введення голкіпера, з'явилася впевненість, що сьогодні івано-франківці стануть переможцями. Так воно й сталося.

Що ж, перший крок до мети «Ураганом» зроблено. Але в четвер на «драконів» чекає ще важче випробування – дуель із португальською «Бенфікою».

Ліга чемпіонів. Елітний раунд. Група D.

«Леванте» – «Ураган» – 3:5

Тольра (11, 23), Да Сілва (30) – Коваль (13, 36), Абакшин (16, 37), Фаренюк (38)

Кардозо (5) – Колток (11)

«Леванте»: Феде - Реша, Рівільос, Амессо, Педріто - Да Сілва, Рафа Усін, Тольра, Лемос, Кардозо, Серрано, Каталан, Лаго - Берга.

«Ураган»: Колток – Мик. Грицина, Радевич, Кордоба, Фаренюк – Коваль, Шеремета, Завертаний, Швед, Мих. Грицина, Масевич, Абакшин – Левандівський.

Арбітри: Седрік Пеліссье, Віктор Берг-Одік (обидва - Франція), Озан Сойкан (Туреччина)

«Pavilhão Fidelidade» (Лісабон, Португалія)