| Оновлено 30 листопада 2021, 05:57
10334
10

Ударна чверть. Збірна України у Києві обіграла Північну Македонію

Команда Айнарса Багатскіса здобула першу перемогу у відбірковому турнірі чемпіонату світу

10334
10
fiba.basketball

Збірна України провела другий поєдинок у рамках відбіркового турніру чемпіонату світу. Після поразки від Грузії підопічні Айнарса Багатскіса були сповнені рішучості реабілітуватися у домашньому матчі проти Північної Македонії. Але гості постали у київському Палаці спорту доволі організованою командою та змусили понервувати шанувальників «синьо-жовтих».

Упродовж двох чвертей македонці вели у рахунку, а наша команда намагалася наздогнати суперників. Відверто не пішла гра у Рендла, який допускав надто багато втрат. На велику перерву команди пішли з перевагою «+4» на користь гостей.

На початку третьої десятихвилинки українці почали демонструвати зовсім інший баскетбол і невдовзі вперше у матчі повели у рахунку. А коли Петров та Лукашов по черзі влучно кинули дальні, тренерський штаб гостей був змушений брати тайм-аут. У четвертій чверті, яка розпочалася з «трьошки» від Липового, наші спіймали кураж і почали нарощувати свою перевагу. Українці налагодили оборонні дії та обстрілювали кільце суперників. У підсумку, зустріч завершилася з комфортною різницею на нашу користь.

Далі на нашу команду чекають два непрості протистояння з Іспанією, матчі з якою відбудуться наприкінці лютого наступного року.

Відбірковий турнір чемпіонату світу. Група G.

Україна – Північна Македонія – 78:61 (14:17, 16:17, 19:13, 29:14)

Україна: Пустовий (18 + 5 підбирань), Петров (6 + 7 підбирань), Близнюк (4 + 6 підбирань), Санон, Рендл, Лукашов (13 + 7 підбирань), Сидоров (13), Липовий (12), Павлов (9), Зотов (3), Скапінцев.

Північна Македонія: Крстевськи (14), Мекич (10), Робєв (4), Ніколов (3 + 6 перехоплень), Сімич (3), Вайлі (12 + 9 підбирань), Маслінко (7 + 6 підбирань), Стояновськи (6), Стаїч (2), Магдевськи.