Україна обіграла Росію у командному чемпіонаті Європи з шахів

Перемогу збірній України приніс 19-річний Кирило Шевченко

9927
3
Facebook. Кирило Шевченко

Чоловіча збірна України обіграла Росію у командному чемпіонаті Європи 2021 з шахів, який проходить у словенському місті Чатеж.

У матчі 7 туру Україна виграла у Росії з рахунком 2.5:1.5. Три партії завершилися внічию. Перемогу збірної України приніс 19-річний Кирило Шевченко, який обіграв росіянина Кирила Алєксєєнка.

Україна ділить лідерство на командному чемпіонаті Європи з Азербайджаном (по 11 очок), випереджаючи Росію на один бал.

• Склад чоловічої збірної України: Антон Коробов, Андрій Волокітін, Юрій Кузубов, Кирило Шевченко, Володимир Онищук.

Жіноча збірна України у 7-му турі зіграла внічию з Грузією (2:2) та ділить 3-ю позицію з командою Греції (по 10 очок).

• Склад жіночої збірної України: Юлія Осьмак, Наталія Букса, Інна Гапоненко, Наталія Жукова, Анна Ушеніна.

Кубок Європи 2024 з соккеру (Socca) розіграють 22 команди

Футболісти Баєра, які зіграли у фіналі ЛЧ-2001/02. Де вони зараз?
Футбол | 19 квітня 2024, 13:00 24

Згадуємо тих представників Леверкузена, які опинилися за крок від видатного тріумфу

Коментарі 3
Хосе Карерас
Круті пацани бо по рейтингу програвали💪!Я то знаю бо колись на місто і область грав.
Stanislav Matusevych
Наші чоловіки щойно перемогли Вірменію з рахунком 3:1 і, якщо я нічого не плутаю, стають переможцями чемпіонату Європи! Фантастичний результат, зважаючи на те, що супергросів, та й взагалі людей із рейтингом за 2700 у нас нема. Вітання чемпіонам!
Несподівана і дуже приємна перемога чоловіків, адже жодного гросса з рейтингом навіть близько до 2700 в нас немає. Три дуже швидкі нічиї і не менш швидка перемога доволі простою атакою на королівському фланзі від молодого Шевченка. Такі партії зазвичай у бліц виграються, а не по півтори години на 40 ходів.
Хто б міг подумати по складу, що за два тури до фінішу наші чоловіки будуть лідирувати! А жінки поки що треті, але через поразку в третьому турі від італійок з мордорками ще не зустрічалися, але ще будуть. Це майже гарантована поразка, адже сестер Музичук у команді немає, а без них збірна грає дуже вже натужно.