Втримали перемогу. Мотор обіграв Веспрем і продовжує боротися за плей-офф

Запорізький клуб на своїй площадці обіграв угорців

5977
7
ГК Мотор

Запорізький «Мотор» провів черговий поєдинок групового турніру Ліги чемпіонів. Суперником команди Гінтараса Савукінаса став угорський «Веспрем». Запоріжці підійшли до протистояння на передостанньому місці турнірної таблиці і для продовження боротьби за вихід до плей-офф «Мотору» було дуже важливо поповнити очковий багаж.

Матч розпочався із затяжної атаки господарів майданчика, яка тривала більше трьох хвилин і була завершена влучним кидком Бохана. Гості довго не могли розпечатати ворота запорізького клубу, чому сприяла й блискуча гра на останньому рубежі Геннадія Комка. Голкіпер у стартовий відрізок зустрічі відзначився кількома сейвами, у тому числі відбив два кидки суперників із 7-метрових.

Вже на 8-й хвилині тренерський штаб «Веспрема» взяв тайм-аут за рахунку 3:0 на користь запоріжців. І до середини першого тайму угорці зуміли зрівняти результат. Забігаючи наперед, відзначимо, що це був єдиний раз у поєдинку, коли на табло відображався нічийний рахунок (6:6). Надалі господарі постійно мали перевагу.

Після того, як рахунок зрівнявся, команда Савукінаса зробила ривок з рахунком 4:0, чому посприяли два вилучення у суперників. На перерву команди пішли з перевагою «+2» на користь Мотора.

У другій половині зустрічі запорожці утримували перевагу у 2-3 м'ячі. За шість хвилин до сирени різниця збільшилася до п'яти м'ячів, і, здавалося, нам вдасться уникнути нервової кінцівки. Але поспішні дії, що оберталися втратами, призвели до того, що перевага «Мотора» почала танути. Втім, помилялися й угорці. На 59-й хвилині Македа міг скоротити рахунок до мінімуму, але у відриві не влучив у ворота. Запоріжці у час, що залишився, довели зустріч до переможного закінчення.

За тиждень суперники зустрінуться ще раз на майданчику «Веспрема».