Срджан РАДУЛОВИЧ: «Ще раніше казав, що Ягупова – найкращий гравець світу»

Тренер збірної України задоволений перемогою над Францією

3543
0
ФБУ

Головний тренер збірної України Срджан Радулович прокоментував переможний результат проти Франції на старті відбору на Євробаскет-2023.

«Ця перемога важлива для здобуття впевненості. Дівчата повірили, що можуть грати із будь-яким суперником. У нас є характер та майстерність. Хочу подякувати дівчатам. Зіграли із характером. Дуже важко перемагати. Коли 1% шанс виграти, а 99% шансів програти, то лише позитивні емоції. Сьогодні для мене було великим задоволенням бути на лавці і бути тренером такої команди.

Нині ми зробили один крок. Наступна гра дуже складна. Ми не можемо розслабитись. Намагатимемося виграти наступний матч. Потрібно в майбутньому повторювати таку гру, як сьогодні. Ми маємо агресивно розпочинати матчі, з характером.

Ми знаємо, що Аліну Ягупову завжди опікуватимуть два-три гравці. Аліна зробить свою роботу і дасть змогу забивати іншим. Сьогодні інші гравці набирали очки. Я раніше сказав, що для мене Ягупова – найкращий гравець світу. Сьогодні робили командну роботу. Грали як команда у захисті та нападі.

Були невеликі проблеми із ротацією. Важко було посадити Аліну на лаву на кілька хвилин. 40 хвилин битися дуже складно, але дівчата розібралися зі своїми проблемами. Я дуже задоволений атакою сьогодні. Ми граємо те, що відбувається. Немає експериментів у ротації. Спеціально нічого не ставили на збірну Франції. Якщо хтось добре грає, я готовий надати відпочинок у паузах матчу.

Потрібно серйозно відновитися до Фінляндії. Ми не маємо можливості розслабитися і сказати, що сьогодні обіграли Францію і завтра буде легка гра з Фінляндією. Ми маємо викладатися на 100% у кожному матчі», - сказав Радулович.

Жіноча збірна України з сенсаційної перемоги над титулованою Францією стартувала у відборі на жіночий Євробаскет-2023 - 90:71. За підсумком першого ігрового дня Україна очолила свою відбіркову групу.

(27)

В НБА назвали найбільш переоціненого та недооціненого баскетболіста ліги
Баскетбол | 27 квітня 2024, 06:44 0

Більшість проголосували за Руді Гобера і Дерріка Вайта

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 25

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів