Марлос поки не прийняв рішення про новий контракт із Шахтарем
Донецький клуб запропонував хавбеку продовжити угоду
![Марлос поки не прийняв рішення про новий контракт із Шахтарем](https://pic.sport.ua/images/news/0/14/7/orig_561516.jpg)
Півзахисник донецького «Шахтаря» Марлос ще не вирішив, чи продовжить наступного року кар'єру у складі команди Роберто Де Дзербі. Діюча угода екс-хавбека збірної України з «гірниками» завершується наприкінці цього року.
Повідомляється, що «Шахтар» запропонував Марлосу новий контракт. Клуб розраховував, що футболіст продовжить угоду у ті ж терміни, у які продовжив угоду Тарас Степаненко. Однак поки що Марлос не дав відповіді, чи залишиться у «Шахтарі».
Якщо Марлос зрештою погодиться залишитися в «Шахтарі», то контракт буде підписаний на менших умовах, ніж нинішня угода. Зараз бразилець, який має український паспорт, входить до трійки найбільш високооплачуваних гравців «Шахтаря».
Нагадаємо, Марлос переїхав до України з Бразилії у 2012 році, після чого захищав кольори «Металіста», а з 2014 року представляє «Шахтар».
Раніше повідомлялося, що Марлос планує завершити кар'єру наприкінці року.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Осасуна – Реал – 1:1. Як Беллінгем отримав червону. Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738855.jpg)
![Осасуна – Реал – 1:1. Як Беллінгем отримав червону. Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738855.jpg)
Дивіться найцікавіші моменти матчу Ла Ліги
![Рейтинг фаворитів на Золотий м'яч 2025. В Салаха тепер новий конкурент](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/middle_737960.jpg)
![Рейтинг фаворитів на Золотий м'яч 2025. В Салаха тепер новий конкурент](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/small_737960.jpg)
Рейтинг ЗМ від GiveMeSport
![ВІДЕО. Кейшон Девіс нокаутував Дениса Берінчика у 4-му раунді](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738702.jpg)
![«Тільки не плач». Усик – Беріничкку після поразки нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738841.jpg)
![Екс-голкіпер Динамо: «Пам’ятаю, що Хачеріді били у душовій»](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738715.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![coba777](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/65/thumb_373031.jpg)
![wartaan](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/65/thumb_373031.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/24/thumb_364975.jpg)
![Burevestnik](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/24/thumb_364975.jpg)
![](/images/smiles/write.gif)